Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Ali pa pusti, da te?e v posodo. Ko kon?a? pa dolije? novo olje in bo? ?e zamenjal zavorno teko?ino obenem.

 

To je treba sproti in pumpat drugace mas jebo z zrakom

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e mal random vpra?anje, a ma '00 NB check engine lu?ko? Oz. da se pri?ge ko dam kontakt? OBDja sicer nimam.

 

Na moji NB ko dam kontakt, gori samo za akumulator, ko pa pri?gem pa ?e tista za varovanje posveti. Mogla bi pa biti lu?ka za engine, in sicer tam kjer je ?tevec za hitrost (ne tam na sredini), nisem je pa ?e vidu :D Sam se mi zdi da majo na NBFL verziji ko da? kontakt, da svetijo vse lu?ke?

 

To da na?e verzije nimajo OBDja, me pa zelo jezi :angry:

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na moji NB ko dam kontakt, gori samo za akumulator, ko pa pri?gem pa ?e tista za varovanje posveti. Mogla bi pa biti lu?ka za engine, in sicer tam kjer je ?tevec za hitrost (ne tam na sredini), nisem je pa ?e vidu :D Sam se mi zdi da majo na NBFL verziji ko da? kontakt, da svetijo vse lu?ke?

 

To da na?e verzije nimajo OBDja, me pa zelo jezi :angry:

 

No pol mava isto, zgleda je pri?la CEL ?ele z vgradnjo OBDja pri nas.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja nbfl ima check engine..

 

Meni se ?e ni pri?gala, mislim pa da je na sredini zraven lu?ke za ro?no. A ma kdo sliko ko vse lu?ke svetijo, ker tudi mene zanima kje je katera lu?ka :) Imam pa bel ?tevec, NC 30, nekaj takega pi?e. Tak kot spodaj:

 

Objavljena slika

 

Aja pa ?e vedno me zanima koliko zavornega olja imajo na?e miate, da vem kako veliko posodo podstavit :)

 

EDIT: Glede OBD-ja ki ga omenjate, moj ga ima pri varovalkah levo, pri vozniku. Vsaj mislim da je tam :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. Ne bi reku da je na sredini, ampak tam kjer je hitrost. Ne bom pa trdil. Na sredini so ro?na, akumulator, airbag in pa za pas, pri FL verzijah. Ubistvu...nisem ve? prepri?an. Vsaka slika na netu ka?e druga? :D Bodo moral FL lastniki povedat...

2. Poglej pod havbo ane, kok veliko posodico ima? in ra?unaj da ga je nekaj ?e v ceveh ;)

3. NB verzije nimajo OBD, NBFL pa ga ?e imajo. Zato ga ti ima?. Je pa tam ja.

 

No pol mava isto, zgleda je pri?la CEL ?ele z vgradnjo OBDja pri nas.

 

Tudi meni se zdi tako ja. Zdej pa nisem ve? zihr ?e sm jo vidu zadn?, ko mi je ugasnu na cesti ali ne...

 

Bi me pa res zanimal kak diagram, ali pa stran iz navodil, za lu?ke...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. Ne bi reku da je na sredini, ampak tam kjer je hitrost. Ne bom pa trdil. Na sredini so ro?na, akumulator, airbag in pa za pas, pri FL verzijah.

2. Poglej pod havbo ane, kok veliko posodico ima? in ra?unaj da ga je nekaj ?e v ceveh ;)

3. NB verzije nimajo OBD, NBFL pa ga ?e imajo. Zato ga ti ima?. Je pa tam ja.

Tudi meni se zdi tako ja. Zdej pa nisem ve? zihr ?e sm jo vidu zadn?, ko mi je ugasnu na cesti ali ne...

 

Bi me pa res zanimal kak diagram, ali pa stran iz navodil, za lu?ke...

 

1. zadnji? sem nekaj brskal po oglasih in sem jo tam zagledal. Morem najti oglas, pa prilepim.

 

EDIT: Evoga http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=...413&asrc=st

 

Evo ?e enega http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=...003&asrc=st

 

2. De?uje :harhar:

3. Aha kul, ampak kateri tester se pa lahko uporablja? Mogo?e bi si kaj nabavil za doma?o rabo. Razen original seveda.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skor da ima? prav :D

 

Objavljena slika

 

preFL majo pa zgleda ?isto druga?e :wacko: Tako podobne, a tako druga?ne :D

Teko?ino sem menjal, ?ist to?no ti pa ne znam povedat kok je je...mogo?e za en majhen ajmor?ek, ali lavor...

Tester ne vem, vem da je tu uporabnik Symon naro?il te adapterje, da lahko podatke spremlja? na android telefonu...potem pa preko programa gleda? tudi napake, skratka vse podatke :) Bil je pa okrog 20? ?e se ne spomnim. Sem moral preklicat naro?ilo ko sm ugotovil da na?e verzije nimajo OBDja :P

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je za NB? Ker NBFL kot izgleda ima ?isto druga?e. Poglej moj popravljen post, sem na?el 2 z check engine :punk:

 

EDIT: http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=...220&asrc=st

 

Ta ma kr dosti lu?k upaljenih :)

 

Evo da dopolnimo ta ?tevec, ?e kdo ve kaj se skriva tam levo naj kr pove:

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mam js OBD da prek bloototha se pove?e? na mobi al kaj druzga...

 

evo moja NBFL ma pa ?ist druga? kot na sliki od Wankla..

 

http://shrani.si/f/2h/o8/1Oy1FZv4/2014-04-28-174045.jpg

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja slika naj bi bila 2003 NBFL, ampak zdej se predam. :)

 

Prva iz leve naj bi bila lu?ka za prazen tank, pri novej?ih od 2003, pri nas pa samo prazno, ?e se prav spomnim Metoda?

Potem ena izmed naslednjih dveh bi lahko bila za ABS, ker je meni tam do nedavnega svetila...

A bi mogla bit ena ?e za pas?

 

Toma, a to si zdej svojo sliku?

 

@Vortex, kar navadi se. Vedno naredimo znanost ko ugotavljamo stvari na teh avtih :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja slika ni nobena, je samo iz oglasa prekopirana. Ja js mam 2003 pa mi ?e ni posvetla ta lu?ka za benz, ne bi pa rad sprobaval, ?e sveti ali ne :lol:

 

ABS-a nimam, tako da je mo?no da je en ABS. Tretja pa ?e nevem kaj bi lahko bilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?u sm v gara?o samo za vas use:).. pol pa si nism mogu pomagat da ne grem ?e en krog do leclera:)..hehehe

 

jp.. tm gor levo ?e se ne motm ma? prav, nj bi bla lu?ka za rezervo.. metod bo najbl vedu:).. ABS pa itak nimam tko da .. dve leve ne vem to?no..

 

..tretja je pa samo zato da je simetri?no..heheheheh:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tistedva prostor?ka v merilniki hitrosti sta ABS in (HOLD),vsaj pri moji NBFL sem zadn? tko vidu,ko sm spet eno ?arnco menju. Ker pa absa nimam,niti ni? od tega ne more svetit :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js mam klimo,kdor je pa brez klime ma pa ABS..oboje bi blo najbr? ?e preve? te?e :hohoho:

 

No ?eprov bi se tud brez klime dal brez problema pre?vet.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js mam klimo,kdor je pa brez klime ma pa ABS..oboje bi blo najbr? ?e preve? te?e :hohoho:

 

No ?eprov bi se tud brez klime dal brez problema pre?vet.

 

Js mam tudi klimo, nimam pa ABS-a :D

 

P.S.: se vidi da je de? zunaj, vsi Miatarji na forumu :jezicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.