Skoči na vsebino

Avtotapetni?tvo


Priporočeno sporočilo

Zdravo banda.

 

Nekako nisem ?e zasledil na forumu... Ampak... :)

 

Ima kdo izku?nje s kak?nim avtotapetni?tvom? Mi je uspelo na moji 6ki strgat blago na sede?u in bo potrebno "zaflikat" oz. preoble?t sede?. Na?eloma je tudi usnje na volanu in prestavni ro?ici ?e precej obrabljeno, se spla?a menjat?

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na motorju sem imel bolj "plasti?en" sede? in sem ga dal na novo podlo?it s peno in usnje ?ez.

To so naredil tukaj - http://www.taples.si/avtosede%C5%BEi-navtika

Res je blo dale?, pa ?e dvakrat sem moral tja (najprej peljat sede?, potem ?e ponj) ampak je kvalitetno narejeno.

 

Star sede?: post-563-1397149077_thumb.jpg

 

Nov sede?: post-563-1397149154_thumb.jpg

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sede? raj?i daj drugi, dobi? poceni, celo Pelko ima eno 6-ko za dele, ki je ?e v precej celotni obliki. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.