Skoči na vsebino

Nova Mazda 6 limuzina


Zmago1

Priporočeno sporočilo

?e ni saj mora nekaj ?e imet da je tako "?isto"?

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

?ist je relativno, sigurno ni tako ?ist kot z adblue.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Ce bi imel bi mi ze avto moral eksplodirat :). Ne vem detajlov, ker me tudni ne zanimajo... Samo izklopil sem, in lahko spet vklopim. No ne jaz Rsr sport

Seveda s tem tudi adblu tekocine ne vlece vec

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima, ali je v ta novih ?e problem z tem DPF filtrom kot pri prej?njih modelih?Zato, ker sem malo iskal po internetu in folk se ni? kaj ne prito?uje glede tega.

Mogoce se ni tok kmjev na novih? Dpf je namrec enak se mi zdi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogoce se ni tok kmjev na novih? Dpf je namrec enak se mi zdi

Samo eni imajo ?e po 150 Kkm pa ni? ne jamrajo.Bom videl kako se obnese

pri sodelavcu,ki dela samo po par kilometrov na dan c novo cx5.

Za enkrat se ?e ni? ne prito?uje.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

DPF pri Mazdi ni enak, ve?krat so ga ?e izbolj?al. Kako je z novimi ne vem, je pa neproblemati?en ?e pri starem modelu M6 z 2.2 dizlom. Po prevo?enih 125.000 km nikoli nobenih problemov, vendar jaz delam razdalje 130km+ v enem kosu tako, da mogo?e nisem najbolj merodajen za tiste, ki se vozijo na kratkih razdaljah... ?i??enje se vklju?i na vsakih cca. 450 km.

12360_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, tudi meni se regeneracija izvaja nekje med 400 in 450 km. Je pa res da imam ?e powerbox, kar /(?e gati??i?) malce skraj?a interval. Pa v zadnjem letu in pol imam bolj ali manj samo primestne vo?nje cca 12km v eno smer.

 

No razen sem pa tja kako dalj?o, poleti ga prepucam ko vle?em prikolico ...takrat se v dalj?i klanec saje kurijo brez aktivne regeneracije :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.