Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Ja, ni tako športna guma kot recimo GY F1 assimetric 6, kot jih imam na mazdi 6. Ta Conti je bolj kot ne potovalna guma. Pa v dežju je super.
    • Danes , ko sem bil na menjavi gum,sem sedel v dirkalniku za gorske /cestne dirke.🙂 Mehanik, ki servisira moji Mazdi in Gelipterjevo mazdo ima namreč novo ogračo.  Kupil je novi, tovarniški dirkalnik Peugeot 308 TCR. Dirka namreč na gorskih, cestno-hitrostnih dirkah. Dirkalnik ima serijsko št. 001, kar pomeni, da je prvi iz serije 1.6 motorjev. Avto je težek 1200kg, ima 350HP in 420Nm navora. Pogon je na sprednja kolesa.  Zanimivo je, da ima sklopko, a ta služi le za dati v prvi brzino. Ostalo menja na volanu. Pokazal mi je, kako on vozi. V bistvu ima desno  nogo vedno na gasu , drugo, levo, vedno na bremzi. Leve noge nikoli ne da na počivalnik za nogo. Sam sem se komaj vsedel v njega. Še težje je bilo it ven iz njega. 😅😅 Ima takšno kletko,da je vmes  malo prostora za se plaziti noter in ven. Sedeži so trdi, kot, da bi sedel na klopci v parku. Te pa komplet objamejo in se ne moreš niti premaknit. Motor naj bi zdržal nekje 5000km. To je za take avte kar veliko, saj mehanik pravi, da je takšna povprečna dirka dolga le nekje 5 Km. En dan prej imajo trening, a prevozijo progo ponavadi le enkrat. Ena guma stane okoli 400€. Zdraven avta je dobil še dva kompleta feltne+gume. Ob nakupu je dobil še rezervno turbino Garett in sprednji in zadnji difuzor ter "krilo"na zadnji havbi (vse karbon). Plus dve polosovini in nekaj body kita.   Prvo dirko bo vozil maja v Planini.   
    • So super, samo povratne informacije pa ni.   Iz PS4 na te PC7 je bil kar negativen preskok.
    • Kupljen je bil od MMS-a... in prvi servis so naredili pred predajo ... 
    • aha, prvi servis si naredil že po pol leta. A si tolk velik km-je cepal na začetku al si kupil testnega?
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.