Skoči na vsebino

barvanje bobnov in z.?eljusti


uklopko

Priporočeno sporočilo

A kdo mogo?e ve ?e se kje da zme?at barvo po naro?ilu v sprej!!!

?e se da potem je ?e upra?anje kje???

?e se pa ne da je pa :angry:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 74
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

A kdo mogo?e ve ?e se kje da zme?at barvo po naro?ilu v sprej!!!

?e se da potem je ?e upra?anje kje???

?e se pa ne da je pa :angry:

 

Pr heliosu ti jo zmesajo u sprej, sam zravn nabav se ene 2 glave al kak bi reku, tist knof na vrh k je za spricat, ker nazadnje ko smo pr kolegu neki barval s tem je bl pluvu kukr pa barvu, pol k smo pa dal drugo glavo gor je pa slo lepo...

 

Lp ;)

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ammmmmmmm kje pa to?no!!!

Delam tam pa ne vem kje je to sory sramezljiv (a mogo?e tam pr gasilski postaji?)

 

hvala se pa bom pozanimal malo bol!!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ukolpcic, ja lahk ti povem kje se pri nas to dobi, helios u lescah pri ?eleznici ali pa u mavrici na jesenicah...

 

Sam pomojem ti bodo te informacije se manj pomagale ko une prej :bravo:

 

LP

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vem kje me?ajo barvo!!!!!!!.......ampak ne v sprej!!!!

 

Mene zanima kje barvo v spreju name?ajo?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vem kje me?ajo barvo!!!!!!!.......ampak ne v sprej!!!!

 

Mene zanima kje barvo v spreju name?ajo?

 

Za helios u lescah sem 1000% da jo dobis u spreju, pa gotov se tudi druge podruznice mesajo u sprej, za mavrico pa nisem 100% :vesel:

 

Lp

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 9 mesecev kasneje...

Kot zanala?? tole vsi delate mno?i?no pa sm ?e js si drznil spremenit videz (iz zelene v rde?o)!!!

 

?e nekaj slik kako zgleda!!!(kako se pa paca s tem pa ne bom razlagal)

 

Najprej ?eljusti!!!

post-363-1179166275.jpgpost-363-1179166296.jpg

S feltno!!

post-363-1179166325.jpgpost-363-1179166348.jpg

Pa ?e pakne!!!

post-363-1179166370.jpgpost-363-1179166387.jpg

 

pa od dale?.

post-363-1179166415.jpg

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

?E JEST MOJ PROBLEM?EK...AM KOT ?E VESTE ?AKAM MAZDO 2 IN ZEJ MAM ISTI PROBLEM KUKR GA JE MU UKLOPKO...SAM S TO RAZLIKO DA BO MOJA ?IVO ZELENE BARVE IN ME ZANIMA ?E LAH PIHNEM DISKE PA BOBNI?E NA RDE?O??? BOJIM SE DA NAV NAKONC MAVRCA Z AVTO NASTALA ?zmeden? MAL POMAGITE AJD

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako to misli? zeleno!?

V barvi avta??

?eprav bi rde?a lepo iztopala sploh ?e bo? nabavil kake hude feltne ;)

 

No jaz sem imel pred tem tud bobne pobarvane na metalic zeleno kot je barva avta. (ni bilo nobenega problema da bi barva zbledela ali da bi se za?ela lu??it!

 

Sicer pa .............a nima tanova mazda2 zadi tud diske???

Ker pol verjetno bo? samo ?eljusti barval mar ne!!

Diskov ne sme? barvat. ;)

Ni pa nobena umetnoste tega naredit,va?no da ima? dobro o?i??eno in razma??eno vse skup.

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako to misli? zeleno!?

V barvi avta??

?eprav bi rde?a lepo iztopala sploh ?e bo? nabavil kake hude feltne ;)

 

No jaz sem imel pred tem tud bobne pobarvane na metalic zeleno kot je barva avta. (ni bilo nobenega problema da bi barva zbledela ali da bi se za?ela lu??it!

 

Sicer pa .............a nima tanova mazda2 zadi tud diske???

Ker pol verjetno bo? samo ?eljusti barval mar ne!!

Diskov ne sme? barvat. ;)

Ni pa nobena umetnoste tega naredit,va?no da ima? dobro o?i??eno in razma??eno vse skup.

 

lp

 

Ja barva avta je ?ivo zelena...sej namen mam na rde?o pobravat pa koj k jo dobim k bo ?e novo da nav treba n? pucat :jupiii: sam sm reku da bom mal popra?ov za mnenje ?e bo dobr zgledal...Ja drga? so pa zadej bobni na tanovi dvojki saj tko so mi rekl na servisu sam itak bl mal vejo tud za razmerje vijakov na feltnah ne morjo n? garantirat tok da ne morem n? naprej naro?vt za use bom mogu po?akat :(
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jaz sm naredil takolle(?koda da se slik ne vidi) jih bom danes na novo nalo?il ;)

 

Zadevo dobro razmasti? s kakim acetonom ali nitrotom.

Pol pa gre? v leclerc,obi ,ipd. kupi? rde? sprej ki je prav za te zadeve in zadevo prebarva?.(jaz pri mojem sm 3sloje delal)

 

Bobnov nism ?ravfal dol,?eljusti pa sm snel samo zunanji del kateri ti??i plo??ice ob disk,ga prav tako spucal in razmastil in seveda po?prical.

Za 1x ?e dr?i lepo in je od tega cca 6mesecev.

In z isto barvo sem pobarval ?e pokrov motorja,tako da sm ponucal celo piksno :D

:)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem, ?e bo imela 2 GT tud diske zadaj :ne vem:

Objavljena slika

Ponavadi so slike podvozja od najmo?nej?ih verzij

 

Ma ja sej pravm da so mi na servisu rekl da so bobni zadej...ampak useh hvala za slikco a lah ke zrihta? to?ne podatke od razmerij vijakov na feltnah za tanovo 2 GT...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.carfolio.com/specifications/mod...59775&Mazda

?e je tukaj mogo?e, sem samo na hitro preletel in ni. ?udno se mi zdi da tudi prodajalci nimajo pojma :ne vem:

 

Moje mnenje ko ima ?e 4 vijake da bo 4x100

 

Ja moje tud sam niham med 4 krat 100 in 4 krat 108 ker 4 krat 108 ima tastara mazda 2 tko da ne vem...sam pravjo na servisu da ne more? tastare gledat da je itak zej bl ford-ovsko vse, tko da ne vem...najlep?a ti hvala za pomo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.