Skoči na vsebino

Kompresor klime


Priporočeno sporočilo

Oj,

 

mam en "problem". Ko mi med vo?njo vklopi kompresor klime se to kr fino ?uti. Avto cukne.. Prvo sem sumil da je mogo?e premalo plina v sistemu in zadevo napolnil,vendar problem ostaja. Probal sem z roko obrnt kompresor in se ne vrti ?isto na lahko kot na na?i drugi mazdi (1.8),vendar ni ?utit le?aja ali kaj podobnega. Je pa tudi za spoznanje glasnej?i kompresor med delovanjem kot na drugi mazdi. Zanima me, ?e ima kdo enak motor in ?e bi lahko preveril koliko upora je na njegovem kompresorju pri obra?anju na roke.. Mojega ne more? zasukat z enim prstom. Tole me malo jezi in nebi rad kak?nih problemov ko bo topleje.. :glare:

 

Imam kdo kak predlog? Se da dobit komplet za obnovo tega kompresorja? ?al nikjer ne najdem podatka o tipu kompresorja.

 

Hvala

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.