Skoči na vsebino

MAZDA 3 2014 kamera


Priporočeno sporočilo

Modula + kamera + vgradnja = 280 eur ( za mazda ?lane - 10% popust)

 

Priklop na original LCD zaslon, brez dodatnih ekranov!

 

Kamera ima sony chip, 170 stopinj horizontalni kot, 90 stopinj vertikalni kot.(v praksi pokrije ve?ji kot kot originalna kamera)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Iz prve roke povem, da je zadeva res super.  Danes mi je g. ?gajnar montiral vzvratno kamero na original zaslon. Tako ima zaslon ?e eno dodatno funkcijo ve? in res ni samo za "okras".

Zadeva res super deluje, kamera je "nevidna", slika na zaslonu super.

 

Vse skupaj je trajalo dobri dve uri, z monta?o in vsem skupaj sem res zadovoljen.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Modula + kamera + vgradnja = 280 eur ( za mazda ?lane - 10% popust) Priklop na original LCD zaslon, brez dodatnih ekranov! Kamera ima sony chip, 170 stopinj horizontalni kot, 90 stopinj vertikalni kot.(v praksi pokrije ve?ji kot kot originalna kamera)

 

Ali je to primerno tudi za novo Mazdo 6 emotion in kam se ta kamerca namontira oziroma skrije? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ste zaspali ali kaj, ali mi lahko kdo odgovori na tole vpra?anje (po mo?nosti kar ?gajnar). HVALA

 

 

Saj to bo mogel odgovoriti kar Zgajnar :) ... 

 

Namontira se verjetno tako kot originalna kamera ... torej nad tablico ... 

 

Tukaj je Pepo1980 dal tudi slikico >> http://www.mazda-si.net/topic/11767-moja-mazda3-limuzina-2014/?p=320607

 

 

post-7744-0-83669000-1400611490_thumb.jp

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ste zaspali ali kaj, ali mi lahko kdo odgovori na tole vpra?anje (po mo?nosti kar ?gajnar). HVALA

zakaj ne poklices zgajnarja direkt pa dobis info iz prve roke?

klic te bo stal v najslabsem primeru okoli 16 centov :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj ne poklices zgajnarja direkt pa dobis info iz prve roke?

klic te bo stal v najslabsem primeru okoli 16 centov :)

Poslal sem mu mail pa ?al ?e nisem dobil odgovora. Ali mi lahko javi? telefonsko da ga kar direktno pokli?em. HVALA

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V kolikor imate originalne parkirne senzorje na MAZDA 3, 2014, prikazuje zaslon hkrati sliko kamere in sliko parkirnih senzorjev.

 

V kolikor naredite update radio enote (priporo?ljivo!!!!!!), to naredijo na poobla??enen Mazda servisu, je potrebno v meniju radia, potrditi FACTORY RESET.Kamera nato zopet deluje.

 

Update za radio /navi enoto je potrebno narediti, ?e imate software verzijo manj kot:,, 30.00.000,,. S tem vam ne bo ve? zmrzoval ekran, usb bo deloval brez prekinjanja.....

:notworth:

 

Za Mazda 6 2013>  Mazda CX5 in Mazda 3 2014>, kamera pride vgrajena poleg stikala za odpiranje prtlja?nih vrat-na sredini, tako da je vidni kot kamere maksimalen.

post-2278-0-81247600-1403268310_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Tudi na mojo so zmontirali kamero in deluje super.

Deluje zadovoljivo tudi pono?i, edino v de?ju je malce slab?a vidljivost, ker ravno na robu kamere zastanejo kapljice.

 

Mimogrede imajo na voljo tudi modul za avtomatsko zlaganje ogledal ob zaklepanju avta, ki me tudi zanima.

Ima kdo kak?no izku?njo z zlaganjem ogledal pozimi, ko je mraz in led?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.