Skoči na vsebino

1.8 Motor V Generacijah Od 94-97


Symon

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 52
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

AAAAA ?it fak kaj me rajcate! A kupi kdo mojga???? Jutri bo imel sprednje lu?i kot nove. Pa vse not pustim pa za 700k SIt ga dam takoj. :)

Mah saj bo 1.5 za silo dost. :mi pijemoo: Najbolj?, da res oreng na?param pa pol kupim en stroj. Ker, ?e ne lahko menjam avto na vsake par mesecev. :blink:

Jzst pa brez ke?a :(

Aha ?e nekaj novega:

Mazda 323 C Oziroma Ford Laser z 1.8 TURBO motorjem! :bravo:B):rispekt:

NORO!!!!! To bi jaz imel!!! Bi bil C.A.R. hehe

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Symon ?e ena ideja dobra zate

 

Xedos 6 letnik 97 ki se dele prodaja z 1,6 motorjem in ma 107ks ima motor B6 tko kokr 323f BG sam da ma una 88ks? pa ?e pocen dobi? kak?nega zbidga. delal so jih od 96-99

mal po?ak in se bo hitr kak?en pojavu

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj sem ti rekel, da je to ?e padlo v vodo. Velike sanje malega Symona. :whatever: So ta?ni stro?ki (sploh, ?e nisi ravno mehanik), da nima smisla. Bolje kaj mo?nej?ega kupit.

Enkrat v ?ivljenju bi pa res rad imel en nadpovpre?no mo?an avto. :vesel:

 

 

Bo? pol ko bo? imel 60+ let in bo? ?paral pokojnine oz. pla?e celo ?ivljenje da bo? kupil RX-7

:hohoho::hohoho::ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja rupart glede teh 50% in ostale robe se je tut men ene par ljudi ponujal, ko pa sm to res hotu, pol pa noben nic ni mogu, pol pa sm si mislu svoje! Isto je blo pr tehnicnem (po vezah), "tresla se je gora, rodila se je mis", jz pa sm dubu kajlo in komi enga najdu pa stresu solate k sto mater! :((

 

No ce pa komu res to rata zrihtat pa tok bol!

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no pa za tak avto je treba imet tudi denar za vzdr?evanje, registracijo (to kar je priam rekel res dr?i, vsi obljubljajo ko pa ho?e? popust ga pa ni, je pa to res te?ko dobit, legalno pa sploh ne vem ?e se da kej zrihtat), je pa res da spomladi bo? avto la?je prodal, men bi ga ?e hudo blo met na parkingu ker gara?e za svoj avto nimam, tukile na parkingih se pa skos preve? sranja dogaja. :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..vsako prvo soboto v mesecu tako da bo drug teden :)

 

No sem pogledal na brembotovo stran in Brembo Max imajo samo za eno Mazdo in to 121 :blink: evo poglejte http://catalogo.brembo.it/eng/bmax/intro.htm ..?e za yugi?a obstajajo, in to men ni n? jasno kako da jih ni za ostale mazde <_< ...da nisem kaj spregledal. <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja ena varianta za pridt do 50 posto bonusa, je da ga podedujes npr. po fotru, obenem pa on svoj avto odjav iz prometa, pol pa ga takoj spet prijav, sam jim pa mora ze pred tem dat svojo prometno, tko da je od tega momenta pac brez prometne! No neki tacga mi je en kolega ponujal, problem je pa v tem da ce bi ze jst biv za to neumnost, pol je moj fotr prevec postena ovca za tak podvig! :))))

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..vsako prvo soboto v mesecu tako da bo drug teden :)

 

No sem pogledal na brembotovo stran in Brembo Max imajo samo za eno Mazdo in to 121 :blink: evo poglejte http://catalogo.brembo.it/eng/bmax/intro.htm ..?e za yugi?a obstajajo, in to men ni n? jasno kako da jih ni za ostale mazde <_< ...da nisem kaj spregledal. <_<

 

Saj ne more? verjet. :ne vem: To se mi zdi skoraj nemogo?e. ?e ni kak?na pomota. A kdo ve ?e za kak?ne hude bremze, kjer delajo tut ?portne diske?

 

Priam: Ta varianta se mi zdi pa ?isto mimo. Kolikor jaz vem mora on ostati brez svojega avta potem... Ker ne glede na to koliko popusta ima?, ?e prijavi? ?e en avto ima? zanj 100% registracije. Razen, ?e je ?e kdaj imel dva avta in ima za dva 50% popusta... ?e pa svojega odjavi je pa v bistvu on brez, da ima? ti lahko mo?an stroj. In tut, ?e to stori na koncu bo? enkrat prej ali slej mogu nase napisat avto (v primeru smrti, ?e ne prej)...

Rupart80 ti pa le pridi naslednjo NEDELJO (4.12) na sre?anje, da vsaj vidimo tale stroj, ?e si ga trenutno ?e ne morem privo??it. :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • In kaj si pričakoval drugega? Eno je prodaja, drugo pa je psihologija ter ostale zadeve. Danes se ego žal bilda prego značk in izdelkov, ne pa več kdo s kom in kako manipulira. Dovolj jasno? Pa danes nisi ''in'' če nisi LGBT, kardašiant, eko, bio in podobne nebuloze.
    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...   Na koncu pa, sej je samo forum, da ne bo kake zamere zaradi debate levo in desno🤣....
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.