Skoči na vsebino

Vzajemna, dodatno zavarovanje


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Kot drugo. Generali IMA ODBITNE FRAN?IZE NA: divjad, stekla, svetlobna telesa, ogledala. Da, prav si prebral, v pogojih, s katerimi si se ob podpisu police strinjal, pi?e, da pri teh kombinacijah velja odbitna fran?iza, ?e se popravlja z original nadomestnimi deli. Odbitne fran?ize ni, ?e se del popravi ali pa nadomesti z neogirinalnim (?e ta obstaja). Glej prilo?eni izsek iz pogojev, malo naprej pa ?e pogoje same - 9. ?len. Jures, tvoje vetrobransko steklo je neoriginalno, ?e je bilo zamenjano (obstaja majhen procent mo?nosti, da za tvoj avto ne obstaja neoriginal nadomestni del in je vseeno original, preveri). Prav tako, ?e je bilo kak?no od zgornjih popravil narejenih zaradi posledice ?kode zaradi divjadi. Tako da, evo, prihranek 15 ? + bolj?i pogoji, trenutno rezultat ka?e v prid ZM. Generali ima take splo?ne pogoje ?e odkar so pri nas in imajo ?e dolgo relativno slab?e pogoje napram ostalim. Seveda pa je do cca 5 let nazaj veljalo tudi, da so bili zaradi tega cenej?i. Danes ?al ne ve?.

 

Marko, moj li?ar je ?el po steklo na Interclass, sploh ne pomisli na neoriginal, in Generali pla?a po ra?unu, ni? ne spra?uje (Mazda servis, in na vetrobranskem je Mazda CE znak in koda), in nikoli nisem v treh letih pla?al odbitne- tudi na to?o ne. Verjemi mi in lahko doka?em. Jaz navajam zgolj uporabni?ko izku?njo, ki je trenutno zelo pozitivna. Kot na primer AS za hi?o - nisem ?el na generali kljub popustom in paketnim zadevam, ker mi je AS kril ?e 2 poplavi in 5 stekel v zimskem vrtu, pa pla?am 105? ve? letno.

Na Mazdi 6 sem sam popraskal obe lu?i, ker sta bile totalno v k....ni? odbitne, original lu?i!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures, super, kot sem rekel, bodi zvest, kjer ima? dobre izku?nje, to je dobro razmi?ljanje. Jaz sem samo tolma?il splo?ne pogoje, ki jih imajo in kakr?ne si podpisal ;) To, da si pa sam naredil ?kodo, katero so priznali na zavarovalnicah pa ne bi pisal javno, ker je to zavarovalni?ka goljufija, detektivi pa tudi ?e delujejo po zavarovalnicah ;)

 

Sicer pa, jaz imam identi?ne izku?nje na ZM-ju. Prav tako pribli?no 1000 drugih strank letno, ki sklenejo zavarovanje pri nas preko ZM-ja. Od teh pa jih je cca 7, ki jih ima primer, ki jim ni v?e?. Ampak je procent podoben tudi za ostale zavarovalnice. Za vsako zavarovalnico ti lahko pripeljem 5 strank, ki so skoraj zaljubljene vanjo (ali pa jo vsaj tako gore?e zagovarjajo, da se zdi, kot da so delni?arji zavarovalnice) in 5 ljudi, ki jo totalno sovra?ijo in bi si raje odstranili kak?en ud, preden sklenejo zavarovanje pri njih. Zato pa imamo ?irok nabor zavarovalnic, da ustre?emo specifi?nim ?eljam vsakemu.

 

Jaz sem samo ?elel prikazati plasti?en primer, kako je ogla?evana akcija hitro lahko marketin?ka "fora" (ti si prej celo obto?eval z marketin?kimi nategi, sicer mene). ?e pokli?e? svojega dosedanjega agenta, ti lahko ponudi enako zavarovanje, kot ga ima? sedaj, po mo?nosti pri isti zavarovalnici, za isti denar (?e od?teje? vinjeto), zraven pa prenese? ?e dopolnilno in ima? ?e bon za 25 ?. V nobenem primeru pa ne gre za slabo akcijo Vzajemne in Generalija.

 

Lp,

 

Marko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dobro, da je potem toliko drugih zavarovalnic, ki jih imamo v ponudbi :)

 

Lp,

 

Marko

To bi bilo pa zanimivo ?e napi?e? - kdo vse ponuja avtomobilska zavarovanja. Ker imamo kar nekaj tega sedaj, grawe, prva itd....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.