Skoči na vsebino

SPLOSNO


scania1

Priporočeno sporočilo

Pozdrav vsem !

 

Torej eni me ze poznate drugi ne , 1. zdaj sm zrihto svoj alternator cena menjave reglera ter diod ter ciscenja pa bla bla 150 eur , ok !

                                                        2. Mam alternator ki sm ga brezveze naroco iz NEMCIJE je iz Mazde letnik 2004 samo na mojo 2008 ne pase prodam ga za 70eur to je mank kolk sm jaz dal , vesel bi bil ze sam ce ne bi pisal prevec minusa sluzit nocem !! DELUJE !!

                                                        3. A mi lahko kdo razlozi zakaj na Mazdini uradni strani pise cena nove  ZE OD 19990 eur ko pa kliknes cene ter specifikacije pa 21 290 eura , namrec to je glih tista magicna meja zarad katere se se morda ne odlocim za nakup nove .

                           4. Zelo bi bil Hvalezen za kak nasvet "starih" Mazdasev kaj naj al rihtam pa vlagam v staro namrec vsaki mesec se najde kaj za zamenjat , mam 6ico disel 89kw  2008 , al naj grem pa kupim novo pa naslednjih 10 let ne razmisljam,

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

                                                        3. A mi lahko kdo razlozi zakaj na Mazdini uradni strani pise cena nove  ZE OD 19990 eur ko pa kliknes cene ter specifikacije pa 21 290 eura , namrec to je glih tista magicna meja zarad katere se se morda ne odlocim za nakup nove .

                           

 

Kje pa si na uradni strani videl "?E OD 19.990"... 

 

Jaz sem na uradni strani www.mazda.si nasel samo tole:

 

skitched-20141101-075125.jpg

 

Sportna_limuzina_Mazda6-20141101-075003.

 

 

 

Lahko pa je bila kaksna akcijska cena... Za CX-5 vem da je bila recimo pred casom akcijska cena 19.990? 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je ja, ?ist osnovna za 19,990...tudi reklama na panojih ob cesti... Ta popust je verjetno pri trgovcu in prodaji pod njihovimi pogoji...kak lizing al pa kaj podobnega... Je pa to ?ist osnovna in gola verzija...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Jest

http://www.avtoplus.si/novice/138-nova-mazda-6-zdaj-od-19990-.html   , tole recimo .

 

@Shrek

Gola!?  Sigurno ma ze osnovna vec te dodatne opreme ko pa jo jaz za svoje potrebe sploh rabo , el sipe klima pa en dober radio kaj cem vec .

Men je glavno da dobim kvalitetn avto v celoti . Tisti razni tehnoloski dodatki so manj pomekmbni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

S

em potem tudi sam nasel... ampak to ni uradna stran... ampak je stran enega od prodajalcev... Pa se ta je salabajzersko narejena, ker ima potem vkljuceno kar originalno stran, kjer pa so res druge cene... oz. ni nikjer navedene te akcije :) ... 

 

 

@Shrek

Gola!?  Sigurno ma ze osnovna vec te dodatne opreme ko pa jo jaz za svoje potrebe sploh rabo , el sipe klima pa en dober radio kaj cem vec .

Men je glavno da dobim kvalitetn avto v celoti . Tisti razni tehnoloski dodatki so manj pomekmbni.

 

To je verjetno res cisto osnovna oprema (Emotion) ... z rocno klimo in osnovnim radijem (brez touch screena), ... Dobis pa za teh dodatnih cca. 1.300? kar precej dodatne opreme ze samo eno stopnjo opremo visje (Challenge) >> tempomat, zatemnjena stekla, meglenke, avtomatksa klima, touchscreen, usnjen volan, naslon za roke s predalom, sistem za izogibanje trku, sest zvocnikov, Bluetooth,... In verjetno prav veliko teh cisto osnovnih itak niso prodali ... 

 

 

skitched-20141101-123242.jpg

 

skitched-20141101-123551.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

scania1

 

idi k Ferku, pa mogo?e dobi? kaj popusta na challenge opremo in si ?e na dobri ceni.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.