Skoči na vsebino

kapljice vode na notranji strani vetrobranskega stekla


Priporočeno sporočilo

Imam novo Mazdo 3 Sport G120  Revolution (september 2014).

Po padanju snega v petek 30.01.2015 sem po ?i??enju snega z avtomobila opazil v notranjosti pri armaturni plo??i nekaj kapljic vode (vlage). Ker so tik ob steklu in armaturi jih gretje prednjega stekla ne odstraniti tako, da ?e vedno te vstrajajo. Ker so blizu roba jih ne morem obrisati. :angry2:

Zanima me ali je kateri od vas ?e imel ta problem in kak?na je re?itev. Hvala.

Bom pa jutri najvrjetneje poklical na servis.

 

LP

 

P.S. Ali kdo pri novi 3 na sede?u voznika pri vo?nji ?uti pre?ne letve na sedalnem delu ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ventilator kabine daj vsaj na 2 in ne vklapljaj notranjega krozenja.

tudi klimo lahko prizges, bo pomagala vlago ven spravit.

Hvala za odgovor. Danes sem odpeljal pokazat avto v avtohi?o Mo?nik Kranj. Vodja servisa je pogledal in misli, da je vlaga med obema stekloma (vetrobransko steklo je iz dveh slojev med njima pa je folija), ker se ne da obrisati. Vrnit se moram ko bo bolj?e vreme (sneg danes), da poslikamo, po?lje na Mazdo, ker takega primera ?e ni videl. Najbr? bo potrebna menjava stekla . :vskalo: Lepa stvar z novim avtom.  Sporo?im kako je ?lo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Bom poslikal.

Pri avtohi?i Mo?nik so delavci na servisu (ve? vedo kot vodje) kapljice oz. tisto kar je ostalo od njih, obrisali. Tako, da ni potrebna reklamacija in menjava stekla  :jupiii: , ?eprav je vodja servisa ?e poslal slike na Mazdo. Kapljice oz. packe je imela tudi nadomestna trojka. O?itno je to problem samih trojk v te?ko dostopnem delu med steklom in armaturo se nabere nekaj kapljic, ki se kasneje posu?ijo in ostanejo packe.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najverjetneje je kondens kot je napisal yavarye.1x se je to zgodilo na moji 6ki.ampak sembiltok vutrajen da sem posusil s klimo. Potempa zamenjal kabinski filter.temelito prezracil avto ko je bil soncr in od zakrat imam mir.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.