Skoči na vsebino

Katero olje za CX 7 bencin


Priporočeno sporočilo

Po dolgem iskanju sem le na?el "svojo" Mazdo, ker se bli?a ?as sevisa,me zanima z kateim oljem bi jo malo pocrkljal. Po brskanju in prebiranju ?tevilnih forumov sem zdaj ?isto zme?an. Od tega,da je Dexelia bolj Elfova komercialna ?upa, do tega,da bo avto v trenutku zaribal ?e bo notri kaj drugega.Torej spra?ujem znalce iz prakse-Kaj je bolj?e kot Dexelia? Cena za tisti ? al 2 po litru ni pomembna.

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poglej v navodilih specifikacijo - ali je a5 a3 al nekaj takega to je va?no. Sem imel bencinarko cx7 in so tudi na uradnem servisu vlival castrola.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Js uporabljam MOTUL X-Cess, ?e odkar imam mazdo 6, servis delam na 10 kkm, pa ga ne dolijem niti ?lice in motor dela bp.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js uporabljam MOTUL X-Cess, ?e odkar imam mazdo 6, servis delam na 10 kkm, pa ga ne dolijem niti ?lice in motor dela bp.

K se z jajcki vozis :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.