Prijavi
-
Zadnja sporočila
-
Baterija. Kap jo je. Če bi imel še eno tako doma bi jo lahko "zbudil" načeloma. Rabim tako račno, drugače bi jo danes že v trgovini pustil 😁
-
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=22486629&display=Audi A4 Avant Tole sem pa čist po naključju najdu. Zanimiv opis😄
-
Ne razumeš ti te logike... če bi bil Golob bi bilo ziher čez 2€/liter. Tako, da hvala JJ, da je zrihtal konec spopadov na BV. Si videl, sam JJ pride pa se Trump in Bibi kar podelata od strahu.
-
Ja,samo,kaj je v bistvu fuč...baterija al polnilec...k moj identičen polnilec je bil enih 7€ se mi zdi🤔... Hmmm,jaz pa v bistvu polnilec še niti preizkusil nisem😂....da vidim🙄
-