Skoči na vsebino

smerniki pri polnem zaviranju


Priporočeno sporočilo

Mislim da je pri men (pri Volvotu) to deluje pri mo?nem zaviranju nad 50km/h. Vklopijo se vsi ?tirje smerniki in zavorne lu?i utripajo.

 

Tole pa pi?e na netu za S60:

"Well, that?s our Emergency Brake Light, which works above 50km/h and knows the difference between normal and panic braking. If it is a panic stop, the brake lights will flash at a rate of four times per second, which will telegraph a clear message to following traffic that there?s a potential problem ahead. Once you slow to below 10km/h, the brake lights stop pulsing and your hazard lights take over."

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To isto funkcijo je imela ?e moja Laguna l.2002, kasneje Mazda6, leto novej?a in z najvi?jo mo?no opremo pa ne (ali pa bi moral kje dodatno vklopit), to mi je precej ?udno, saj se mi je zadeva zdela, da dodatno pripomore k varnosti v prometu.  B)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.