Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Moška beseda je zakon!   Toda ženska beseda je sprememba in dopolnitev zakona...
    • Prodam.   https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19686343&display=RH   lp  
    • Iščem enega krovca, ker imamo v službi neke težave s streho. Pa se prikaže tale oglas:     Vse sorte sem že videl, ampak "avtomobilski žebljički"... So to žebljički, ki se zapičijo v avtomobilsko pnevmatiko?
    • Sem dobil izvid zdravniškega pregleda. Zdravnik mi predlaga, da pazim nase in se izogibam nesrečam, saj baje rezervnih delov za stare modele, kot sem jaz, ni več na zalogi...
    • Vodovodar je prišel k neki gospodični, da bi rešil težavo v vodovodu, in ko je končal, reče: - "Gospa, to je 50 evrov." - "Ali si prepričan?" - "Da, gospodična, manj ne more biti." Gospodična se je udobno namestila, razkrila svoje telesne atribute in ponovno vprašala: - "Si zdaj še vedno prepričan?" - "Da, gospodična, popolnoma prepričani!" Ko je gospodična plačala račun, je vodovodar odpel do prve gostilne: - "Natakar, prinesi mi piva za 50 evrov!" - "Zakaj, gospod, točno za 50 evrov?" - "Če se tamali prej ni mogel dvignit, da bi jebal, naj pa zdaj lula..."
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.