Skoči na vsebino

Razsiritev blatnikov


LabiGT

Priporočeno sporočilo

zivjo vsem

 

a kdo ve kje bi dal rob zadnjega blatnika razsirt (mazda 6). Namrec mam 16x7.5 ET je 40, in zdaj bi znizal avto, ampak ne bo slo brez tega. (fender roll v ang.)

 

PS: tisti ki mate 215/45 17 povejte mi a se cuti vsak kamen na cesti s to dimenzijo in kolk je vecja poraba, manjsa koncna in vecji hrup??

 

lp,Labi

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fazer v Sp. Bitnjah blizu Kranja ?iri blatnike in baje kr ok;pa tudi kak?en avtoklepar bi znal to narediti;pazi edino da ne bo? imel problemov z garancijo.Vem pa da tudi pri Skorn?ku v Velenju imajo 'ma?ino' za ?irjenje blatnikov,zraven tega pa so uraden Mazdin servis,pa ?e zelo dobri so povrhu.

Glede dimenzij gum;jaz imam 205/45/16 gume in ni tako hudo;vsak kamen?ek se ziher ne ?uti,pa je tudi avto zni?an;edino na robnike ne bo? moral ve? 'plezat'.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zivjo vuk

feltne so OZ Titan, so lepe ampak mislim da bom dal 17" superleggera in dimenz. 205/50 17 (in homologirat). zdaj sam problem te prodat.

Gume so pa good year eagle f1, s tem avtom sploh ni jih mozno izkoristit do konca.

sem mel eibach na prejsnjem avtu, definitivno dobri fedri.

lp, Labi

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PS: tisti ki mate 215/45 17 povejte mi a se cuti vsak kamen na cesti s to dimenzijo in kolk je vecja poraba, manjsa koncna in vecji hrup??

Imam 215/45 17... in se precej bolj cuti luknje kot z zimskimi (15")... ni pa tako zelo motece, da se ne bi dalo peljat...

 

Gor imam gume Dunlop SP9000. Glede porabe tezko karkoli recem, ker imam te feltne gor ze od nakupa... in trenutno je poraba z letnimi gumami nekako primerljiva tisti z zimskimi (okoli 6,5 - 7 litrov/100 km - po racunalniku je trentuno 6.7) ...

Vecji hrup... hmmm... nisem opazil... ;)

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.