Skoči na vsebino

Nakup nove mazde3, 2.2diesel


tamara

Priporočeno sporočilo

Sem bil odsoten, zato pozen odgovor.

Hvala za pojasnila okoli lu?i. So xenonke. Bom ?el na servis in bodo uredili.

Druga?e pa smo se z avtom vozili le podnevi, pono?i le enkrat in takrat sem to opazil.

Mi je bilo ?udno, da svetijo tako na kratko, knji?ice z navodili pa nisem ?el gledati. Je predebela.

 

 

Mazda 15.5 dizel pride spomladi 2016 cenej?a za okrog 2500?. Sem danes poklicala v ve? salonov tudi uvoznika Mazd v slo.

 

 

Ja, ?isto mogo?e. Jaz sem kupoval avto od jeseni 2014 do spomladi 2015 in sem spra?eval nekaj mesecev predtem in so mi govorili druga?e, pa kar naprej so podalj?evali prihod ta ?ibkega diesla. Meni so govorili, da bo pri?el poleti 2015, nato jeseni, sedaj o?itno spomladi 2016. Enkrat ?e bo. 

Meni je bilo dovolj ?akanja, pa ?e na spletu nisem na?el nobenih napovedi, da bo res pri?el CD105 in zato imamo G120. Pa ni mi ?al. Za vo?njo po regionalkah popolnoma ustreza.

 

Druga?e pa verjamem, da je CD 150 vrhunski motor. Konji in navor pri dieslu nedvomno naredita svoje in izvabita nasmeh na ustih. Verjetno je kar problem z omejitvami, ker se hitrost v vozilu ne ob?uti. Misli?, da pelje? manj, ko pa pogleda? na ?tevec pa si ?ez omejitev.

Takrat sem prebral kar veliko testov o CD150 in me je pri ve?ih zmotila kar visoka povpre?na poraba, tudi preko 7 litrov je ?la. Je pa res, da so to testi in si tudi novinarji dajo du?ka. Ob normali vo?nji vidim, da imate dobrih 5 litrov, kar je super za to prostornino in konje.

 

Pa dober nakup.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.