Skoči na vsebino

Mazda 6 ne v?ge :/


Priporočeno sporočilo

Pozdrav!
 

Danes zjutraj pred odhodom v slu?bo se mi je zgodilo slede?e: Avto( Mazda 6 2.0, 136 dizel) pri?gem vse ok..premaknem pribli?no 10m in pustim avto te?ti. Na kar ho?em speljati iz dvori??a in avto za?ne ropotati ( deeyan) pravi da se sli?ale ?obe. Koda napake, ki jo je pokazalo na avtu pa je: P0628-Powertrain. 
Zanima me ali je mo?no glede na to da se tudi pri kontaktu sedaj ne sli?i ni? zvoka od naftne ?rpalke-plovca, da je ta zatajila?
Da bi bilo do agr ventila ne vem saj sem ga snel in kolikor se je dalo o?istil.

Za vsakr?no pomo? in nasvete najlep?a hvala v naprej sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Definitivno nekaj s pumpo a lahko je samo rele, vlage je zdajle velik....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

snemi dol cevi, in odvij vijak, ki je spodaj(narebran). Noter bo? na?el umazanijo..

Ok to sem natuhtal mogoce samo mnenje je mozno, da je to krivo in avto ne deluje kot bi moral?

 

Poslano z mojega HTC One_M8 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si pogledal rele? Koda napake pomeni low circuit fuel pump ( po domace nepravlen signal, tok)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ima mogoce kdo idejo kako bi lahko ta pokrov snel, da se menja sama zadeva?c2871303946d0907142443d39afe6387.jpg

 

Poslano z mojega HTC One_M8 z uporabo Tapatalk

spucaj predno karkoli drka?, snemi cevi tako da dvigne? rumeno in zeleno plastiko in potem sname? cevi, potem pa je okoli vsega cca 12 cm velika matica, samo odvije? in vse skupaj dvigne? ven iz rezervoarja.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si pogledal rele? Koda napake pomeni low circuit fuel pump ( po domace nepravlen signal, tok)

Evo pogledal rele in je cel, odprl sam pokrov in v cedilu ocistil kolikor je bilo smetja, menjale se podlozke injektorjev in masina se vedno cingla

 

Poslano z mojega HTC One_M8 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.