Skoči na vsebino

imv ventil


Priporočeno sporočilo

  • 4 tedne kasneje...

Pozdravljeni,

 

tudi sam imam te?ave z IMV ventilom pri moji mazdi 6 letnik 2004 2.0 diesel. Zanima ?e je ta ventil, prilepljen v spodni povezavi, pravi? Baje da sta dve razli?ici, z dolgim in kratkim vratom (ta je s kraj?im). 

 

http://www.bolha.com/nadomestni-deli/avtodeli/avtodeli-ostalo/imv-ventil-mazda-6-1300853793.html

 

hvala za pomo?

 

LP

 

Bla?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

tudi sam imam te?ave z IMV ventilom pri moji mazdi 6 letnik 2004 2.0 diesel. Zanima ?e je ta ventil, prilepljen v spodni povezavi, pravi? Baje da sta dve razli?ici, z dolgim in kratkim vratom (ta je s kraj?im). 

 

http://www.bolha.com/nadomestni-deli/avtodeli/avtodeli-ostalo/imv-ventil-mazda-6-1300853793.html

 

hvala za pomo?

 

LP

 

Bla?

 

Mislim da ne, imam isto 2.0 disel letnik 2004, trenutno notri tista z dalj?im vratom.  Isto i??em ta denso ventil :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekje bo sigurno cenej?i vsi vemo kje. :hudicek:  :hudicek:

 

 

Pa ne pri meni. :)  :)

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Tudi slepa kura zrno najde:    
    • No pol verjamem, da ga nočeš imet.   Meni je tudi na Mazdi variabilna jermenica pela od 40k km naprej. Kar je tudi krepko prehitro. Pa ABS enota je bila že pri 40k km zanič. To se še pri Alfi ni zgodlo 😉   Verjamem, da se pri vsaki firmi zgodi, važn pa je procent, kolkim se to zgodi. In seveda, če se meni, sem lahko tudi edini, pa ne pogledam več 🙂
    • Lahko je bil anti-stalinistično nastrojen Ali pa se je uprl Rusom, ko je videl, kako super in lagodno je živeti na veliki nogi s tujim denarjem. 😉
    • Ne jaz, pač pa kolega. Je imel Ford fiesto. Kolikokrat smo ostali na cesti in kaj vse je zamenjal na njej. Ko jo je končno prodal je kupcu po par mesecih zaribala. In je imel probleme še naprej, ko se ga ni mogel rešit. Skratka, odločitev je padla. Nikoli Forda, prav tako ne nobenega Peugeota, s katerim sem imel pa  jaz miljon  problemov. 
    • Italija bi prekinila schengenski sporazum, Slovenija o tem ne ve nič | 24ur.com WWW.24UR.COM Da je Italija zaprosila za prekinitev schengenskega sporazuma s Slovenijo, je dejal podpredsednik italijanske vlade. Kot razlog je Antonio Tajani navedel nevarnost, da bi se med begunce infiltrirali teroristi z...   E makaronarji moji, pa lih oni največ migrantov pokasirajo na jugu
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.