Skoči na vsebino

A kdo pozna tole Mazdo3 ali trgovca?


svadreb

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

kupujem Mazdo 3 in sem se zagledal v tole

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9786365&show=1&avto=Mazda%20Mazda3%20Sport%201.6i%20Active

 

Uvo?ena je iz Italije, zgleda OK, njeno stanje je letom primerno, ?al pa nimam dokaza o resni?nosti stanja kilometrov. Sicer nimam ob?utka, da bi me hotli nategnit, ampak ?lovek nikoli ne ve.

 

?e kdo kaj ve o tem avtu ali prodajalcu, bom vesel vsake informacije. Ali pa ?e se da kako preverit servisno zgodovino po VIN ?tevilki.

 

Lp!

Robert

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?eloma ta prodajalec nima nekega slabega slovesa, seveda pa ne dam roke v ogenj za nikogar.

 

Kot sem ?e omenil, avto ni konj. pri konju vidi?, da je obesil glavo in ve?, da je z njim nekaj narobe. Avto se lahko sveti kot nov, pa je mehanika vsa uni?ena...

 

Kar se servisne zgodovine ti?e, ti lahko uredim v ponedeljek. In, ?e misli?, da bo kaj pomagalo, si lahko avto v ponedeljek pred slu?bo tudi ogledam. Vseeno pa to ni merodajno, da ni kje notri v drobovini kak?na rana, ki bo s ?asom delala zgago...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Slivka

Najlep?a hvala za ponujeno pomo?. Res bi vas prosil za pregled servisne zgodovine. VIN ?t. je sicer v oglasu, za vsak slu?aj pa ?e enkrat tukaj: JMZBLA4Z201233411. Zelo pa bom vesel, ?e si boste res avto ?li pogledat in mi sporo?ili va?a opa?anja, predvsem, ?e bo kaj sumljivega. Jaz sem si avto sicer ?e pogledal, tudi peljal sem se z njim, na?eloma nimam pripomb. Obraba se mi zdi letom primerna, pelje se brezhibno. Skrbi me le to, da nimam trdnega dokaza o ?tevilu prevo?enih km.

 

@Jest

Tud vam hvala za odgovor. Tudi avto od gwdc sem si ?e ?el pogledat, pa me ni prepri?al. Mi ta iz Nove Gorice bolj ustreza.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stvar je taka, stoji pa takole:

 

Avto je bil prodan 29.10.2010.

Vpla?ana je bila podalj?ana garancija, ki velja do 29.10.2015.

Avto je imel takrat 6 km.

"Servis" so opravili na

MMI, OSSO AUTO 2 S.R.L.

Via Caratti, 14

33100 Udine

 

Naslednji servis je bil narejen 21.10.2011 pri 18865 km v servisu:

MMI, OSSO AUTO 2 S.R.L. 

Via Caratti, 14

33100 Udine

 

Naslednji servis je bil narejen 12.10.2012 pri 36104 km v servisu:

MMI, OSSO AUTO 2 S.R.L. 

Via Caratti, 14

33100 Udine

 

Naslednji servis je bil narejen 4.10.2013 pri 54220 km v servisu:

MMI, OSSO AUTO 2 S.R.L. 

Via Caratti, 14

33100 Udine

 

Zadnji evidentirani servis je bil narejen 26.9.2014 pri 67629 km v servisu:

MMI, OSSO AUTO 2 S.R.L. 

Via Caratti, 14

33100 Udine

 

Toliko za javnost, lahko pa ti na zasebno sporo?ilo po?ljem ?e ve? podrobnosti (kaj so na posameznem servisu opravili). Na pogled ni videti ni? pretresljivega... Jo grem pa ?e v ?ivo pogledati danes okoli 13:30. ?e bo? kje v bli?ini, se lahko dobiva pa pogledava skupaj. Jaz bom najverjetneje z ?enino Mazdo 5 modre barve.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem si jo pogledal in ti povem, da se je nekdo ?e v soboto menil , da bo danes vpla?al aro 500? za to Mazdo. ?e to nisi ti, hitro denar v roke in leti tja vpla?at aro, druga?e bo ?la.

 

Avto je presenetljivo dobro ohranjen in ni videti, da bi bil karamboliran.

 

In ko sem ga gledal, sem pomislil na mojo sestro, ki ima Forda, pa ni preve? zadovoljna. Zato tuhtam, da bi jo poklical in ?e jo zanima, jutri vpla?am aro namesto sestre... Torej ti je to lahko ?e en znak ve?, da nikar ne oklevaj, da ne bo kasneje jok in ?kripanje z zobmi... 

 

Pa ?e se ne motim, je tudi Primo?78 premi?ljeval o takem vozilu, pa ?e blizu njegove slu?be je. ?e zavoha tole Mazdico...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.