Skoči na vsebino

323 izmetava vodo


Priporočeno sporočilo

?ivjo!

 

Bi lahko prosim pomagali, ker sem pri sosedi opazil danes slede? problem in sicer njena Mazda 323 1,6 letnik 2000 izmetava vodo.

Povedala mi je, da zadnjih par dni opa?a, da se ji pri?ge lu?ka za vodo, ko se pripelje iz Ko?evja domov v Ljubljano (60km) in jo mora vedno doliti.

Ko sem pogledal zadevo sledov pu??anja nisem zasledil, sli?al pa sem ?udno ?klocanje.

Merilnik oziroma kazalnik temperature ni narastel oziroma ?el ?ez delovno obmo?je.

Mogo?e kdo ve, kaj bi bilo lahko narobe?

 

Hvala!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tesnilo glave motorja v najbolj?em primeru, ?e nisi ?e zajebal motorja z dolivanjem in vo?njo brez vode.

Lahko je crknil termostat in ostal zaprt in je na kratko kuhnil motor.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojoj....

A je to potem mala generalna?

Ali pa dobit drug tovrsten motor ter menjavo, kar utegne bit ceneje.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dj ti raje sosedo ?rufej, mehankarijo pa pusti tistim ki se spoznajo, pa boste vsi zadovoljni. :hudicek:  :hudicek:  :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si menjal omenjeni motor?

 

Jutri greva na servis in iz preventive menjala termostikalo ter antifriz, pa bova videla kako bo ; upajva ni kaj huj?ega!

Ne, ker nikoli nisem imel avta s tem motorjem. Svetoval sem s stroskovnega vidika, ce bi bilo morda ceneje kot kaksno vecje popraviloa :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dj ti raje sosedo ?rufej, mehankarijo pa pusti tistim ki se spoznajo, pa boste vsi zadovoljni. :hudicek:  :hudicek:  :hudicek:

Kaj si ga spet pohal, da take strelja??

 

Ne, ker nikoli nisem imel avta s tem motorjem. Svetoval sem s stroskovnega vidika, ce bi bilo morda ceneje kot kaksno vecje popraviloa :)

Aha.

 

Ravno iz servisa in k sre?i ni huj?ega.

Zamenjano : 

- termostikalo

- ventilator

- komplet teko?ine v motorju (olje, antifriz) 

- glavne motorne cevi

- hladilnik (rabljen ; dobil na bli?njem odpadu v dobrem stanju)

- ekspanzijska posoda

 

Ugotovljen vzrok : nepravo?asno odpiranje/zapiranje dotoka - zani? tipalo za temperaturo

Iz preventive menjane ?e ostale stvari, ki sem jih navedel

Sedaj dela b.p. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj si ga spet pohal, da take strelja??

 

A se ponava mogo?e, moje je bi samo predlog, ki si se ga o?itno vsaj polovico dr?al. :bravo:  :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem za v Begunje al Polje ? sramezljiv

 

Prav tako lahko mirno napi?em kaj ti oziroma vi niste, pa ne bom. :jezicek:

 Zato tud"dolo?evanje" kaj kdo je ni kaj kdo ni raje zadr?i-te zase. OK ? :rozico:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj imam ob?utek, da bo tvoje bivanje Sebastian bolj kratkega daha na tem forumu. O?itno ti je olika bolj ?panska vas al si samo navajen da kamor koli pride? se najprej userje? in spravi? v konflikt.

 

Malo manj zategnjenosti in ve? humorja dela ?ude?e, ?e razume? kaj s tem mislim?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj imam ob?utek, da bo tvoje bivanje Sebastian bolj kratkega daha na tem forumu. O?itno ti je olika bolj ?panska vas al si samo navajen da kamor koli pride? se najprej userje? in spravi? v konflikt.

 

Malo manj zategnjenosti in ve? humorja dela ?ude?e, ?e razume? kaj s tem mislim?

Jaz te razumem, ampak s takimi osebki kot je ta se ne spu??am na njihov nivo!

Sem resen in nisem tak kot je on! Razume??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

E ?alabajzeru, mal umiri hormone in svojo "resnost" da si ne bo? kaj naredu, ?e ne prenese? zajebancije ki jo, mimogrede vsi ostali razumejo, pa? ta forum na ?alost ni mesto zate.

 

Nivo gor al dol, ?e se z vsemi OSTALIMI razumem, ti pa se z mano ne, kje je problem, v tebi ali meni ?


Za obe ustanovi ti lahko potrdim, da bil moral biti v njih, a so te vrgli ven!

Vidi se ti na dale? da si radioaktivni kreljo

 

Druga?e sedaj 323 dela odli?no!

Mene za razliko od tebe ?e iz NIKJER niso vrgli v ?ivljenju(?e ne upo?tevam gostiln,diska?ev,... ko so zapirali :mi pijemoo: ), tebe pa bom na ?alost mogel jaz :zvizga: , ?e ne bo ?e prej komu pokrovke dvignilo, glede na TVOJE obna?anje in nastopanje, ve? svet se NE vrto okrog tebe in mene ampak okrog svoje osi  :prstgor: .

 

Zapomni si nekaj 1X si me u?alil, tretji? me NE BO? VE? ! :rulam:

 

?e te zanima zakaj, vpra?aj sebe ali pa oglej moj profil. :whatever:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ?e bi zaklenili tole temo, ker se je totalno izrodila. Kot ka?e je te?ava re?ena, svoje egote in ostale atribute pa lahko merite na 4 o?i, ?e obstaja potreba po tem?  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.