Skoči na vsebino

Rabim KAALmana!


hime

Priporočeno sporočilo

dej povej mi kako si uno vreco za menjalnik radeu pa kako ti jo je ratal mot spraut(zahaklat za tisto plastiko) zsej sm si kupu novo rocko za menjalnik ful huda. sam una harmonka mal cudn zravn zgleda, pa dse za rocko se je ne da zahaklat tko kt pr originalu tko da dol leze ucasih. Nasvet pri vreci pa pre tem da nou dol lezel. PROSM!

Upam da bo tut moj gdaj tko zgledu!!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

spodaj pa? odstrani? ono plastiko okrog menjalnikove ro?ice, pa pogleda?, kak?ne so mo?nosti da pritrdi? vre?ko... jaz sem jo pritrdil s spenja?em, tako kot je bla originalna vre?ka.

 

najprej sem iz enega bezveznega blaga naredil testno vre?ko :) izre?e? jo iz enga tko mal ?udnga trikotnika... pa sem jo se?il v "kornet" , potem pa zgoraj zarobil, rob sem naredil malo bolj debel, se pravi blago sem ve?krat prepognil... :) potem pa mam na bunki od menjalnika en tak ?uden rob, za katerega je bila originalna vre?ka zataknjena... zato sem zgoraj rob nategnil na bunko, in potem ro?no se?il, da je blo vse skupaj tesno...

 

hmm... ?e ti je kaj jasno :)

?e ne, pa ?e vpra?aj, pa ti bom probal pomagat ;)

 

btw... dej poslikaj kako bunko ma?, pa kako se pritrdi... ?e je una iz trgovine, ki se z INBUS vijaki pritrdi, zna biti problem zgoraj fiksirat :) s tistimi nimam izku?enj :)

 

aja... pa pazi da neu? naredo premalo vre?ko, pa ti potem ne bo ?lo normalno menjavat :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lahko je?ka pri?ije?, vendar, ?e ne bo? mel nikjer zahaklano, bo verjetno pri menjavanju kar dol zlezlo...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kok priblizno je pa meu obseg spodn deu vrece. pa a misls da bi une k jih lahk v stacuni dobis uredu?

 

ej to pa pojma nimam kolk je spodaj obseg, sicer pa to ni te?ko izmeriti :)

 

pa? izmeri? kvadrat, kamor spodaj pribli?no pride vre?a,

 

kar se pa ti?e tistih v ?tacuini, sem jaz takrat gledal neke, ki so kao umetno usnje, pa so ble po 6 jurjev, blago sem pa dobo zastonj od tipa, ki mi je poj?tre za na sede?e delal...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.