Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Mislim,da bi se morali vsi,ki smo kupili CX-7 zavedati,da je avto bolj fragilen in ima svoje muhe.Med vsemi ?lanki,ki sem jih prebral,preden sem kupil svojo CX je bilo kar nekaj opazk o cukanju-celo pri testnih vo?njah novinarjev.Tako,da je mo?no,da sploh ni kak?na napaka in avto to v?asih po?enja prosto po Pre?ernu. Kot sem ?e rekel,moja je tudi kdaj cuknila,zdaj pa ?e dolgo ne,pa se ni ni? menjavalo in popravljalo vmes.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na bencin ne sme in pika. Drugo je na plin se posebej sedaj ko je hladneje, ko morajo butan/propan drugace mesat. To je pa tud meni.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za info (kateri butec) ?e so sve?ne kove in ca. 1000 km rabljene bi ti verjetno vse menjal :)

?e je ena po?ena, ne bi veliko razmi?ljal, razen ?e je po?la ?e ob vgradnji.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj,?e dobro razmislim,je tudi meni samo na plin-pozimi... Se pravi je ?e kak?na skrivnost.

Ob preklopu na benz ne cuka :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok ?e pa je bla zamenjat v tem primeru pol je ok samo ena.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

V septembu sem pisal, da mi avto cuka oz. poskakuje med 1500-2700 obrati v prvi prestavi. Zamenjali smo ?e LMM, lambdo, sve?ke, v?igalne tuljave. In ni ni? bolj?e. Pa sem se nekak sprijaznil.

V tem tednu se mi je pojavilo poskakovanje ?e v drugi prestavi, v prvi pa je katastrofa, ko se turbina vklopi je vse ok. Sedaj semo ?e enkrat zamenjali sve?ke z Originali iz Mazde in ni? bolj?e. Ra?unalnik ne ka?e nobene napake in na armaturki tudi nobena lu?ka ne gori.

Je pa mehanik danes odvil pokrov za olje in podregal verigo, ki je s prstom dosegljiv ima ca. 5 mm hoda.

Je mogo?e mo?no, da je veriga raztegnjena in zaradi tega cuka? Veriga (ali mogo?e napenjalec) se sli?i recimo zjutraj ob v?igu za kake 1-2 sekundi.

Druga ideja je, da bi menjalik zafrkava?

Ima kdo kako idejo????

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 let kasneje...
On 3/7/2016 at 8:48 PM, LadoK said:

Ker noben od vas ni dal kak nasvet, sporo?am, da smo danes napako odpravili. Napaja je bila v elektroniki stoplake plina. Sedaj pa gre kot mora :P

Kaj točno si pa menjal?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.