Skoči na vsebino

?uden zvok motorja


Priporočeno sporočilo

Ojla,..

 

Spet mam en problem?ek in sicer z zvokom motorja,..avto je M6, star 3 tedne,..ma 2300km, u tork je biu servis na 1000km z 800km zamude (pa? Cosmos in njegove ?akalne liste) in od takrat naprej spu??a avto ?udne zvoke,..nejprej je blo to skor nesli?no in sploh nism posve?ala temu pozornosti,..zdle k sm pa pr?la domov je pa blo prou o?itno,..zvok je pa zlo tak ?udn,..k d bi hropu,.ne wem,..ne znam opisat <_<

 

Men se tud sanja ne kaj bi loh blo,..aja na servisu so pa pa? naredl obi?ajn,..zamenal olje pa filtr,..

 

tnx za kakr?no kol idejo

 

Lp, Allys

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj na gamo zdaj. Nujno ga pelji na cosmos nazaj in reklamiraj!!! Popraviti ti morajo zastonj, saj je napaka njihova.

Naslednji servis pa tudi jaz priporo?am na gami v BTC

mazda 323 karavan

honda civic 1.6 130hp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaksen zvok? Pa a se to pojavi takoj? Ker lahko da je grelc ki pa ne neha delat dokler motor doseze delovno temp. (to je tak sumec zvok)

 

 

ne ni to zato ker avto nebi biu ogret,..ker zmer je biu ogret k se je ta zvok pojavu,..dons npr sm nardila ene 40km doma k sm ?la pa vrata odpret sm pa sli?ala ta zvok,..?e se pa u 40km ni ogreu pol pa tud ne vem :D

kolega ga je sicr pogledu in je reku d je neki z jermeni,..tko d bom u pondelk nardila revolucjo na cosmosu, pol me pa tud slu?ajn ne bojo ve? vidl tm. Sej o tem d cosmos ni vredn (cenzura) sm sli?ala,..sam nism si mislla d loh zajebejo situacjo pr menjavi olja. D ne omenjam tega d sm klicala za servis pa bog ne dej da bi me kdo na seznam napisu tko d sm ?akala 10 dni na servis. Mislm,..res nimam besed no <_<

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede grelca: ?e ugasne? motor a rata ti?ina al se ?e kaj sli?i. Grelec ?e laufa nekaj sekund, da porabi gorivo je pa tako, da ?e je hladno pa niski obrati (recimo vo?nja pri 1500 obratih) zadeva ?e deluje tudi po prevo?enih >20km - preverjeno.

 

Preden serviserje napade? preveri tole, ker na tvoj prvi opis bi stavil na grelec.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja sam pol bi verjetn grelc spu??u zvoke ?e od samga za?etka,..tko jih pa ni,..to j za?eu delat ?ele odkar je iz servisa pr?u <_< hladn n? ne ropota,..za?ne ?ele pol k se doma parkiram,.al pa kje tko na parkingu,..pelala sm ga tud h kolegu k se ful spozna na avte,..pa j ugotovu d nej bi ta zvok jermeni spu??al,..ej pojma nimam,..jutr gre nazaj na servis,..sej bi ?ou ?e dons,..sam mam zobarja zdle pa mi ne znese :(

 

ampak kukr kol,..tale cosmos mene sigurn nau nikol ve? vidu,..so se mi pa tok zamerl,..pa ne sam glede tega kar je zdej z avtom,..ampak ?e tko z odnosom do mene kot stranke,..?ist totaln mem :blink:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.