Skoči na vsebino

Mazda avtokozmetika


LnB

Priporočeno sporočilo

A je ?e kdo sprobal Mazdino avtokozmetiko? Kak se obese? A se spla?a nabavit, ali je bol? kupit specializirana sredstva?

Moram ?e obiskan servis v teh dneh pa sem nameraval ?e kr njihovo avtokozmetiko nabavit. Cene izgledajo primerne. Predvsem me zanimata letna teko?ina za vetrobransko steklo in za nego usnja. Mogo? ?e ?istilo za insekte.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uporabi kaj tak?nega, dobra zadeva,testiral na mazdi 6 2016, vonj po novem usnju,ok.

 

http://www.spoliraj.si/si/usnje-in-alkantara/220-gliptone-liquid-leather-conditioner-250-ml.html

Tudi jaz uporabljam to zadevo plus njihov cleaner. Top zadeva, v bistvu najbolj?a, kar sem jih izprobal. :prstgor:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.