Skoči na vsebino

mnenje o xedosu


uri1

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

Jaz sem ravno kupu Mazdo Xedos 9 2.5 V6 pa me mal zanimajo va?a mnenja o tem avtomobilu, ker ga niti pribli?no ?e ne poznam.

?lo pa je za menjavo Audi a4 za Mazdo, ker sm rabu mal dnarja pol pa tko pride.

U glavnem zdej sm pa kr mal skepti?en glede tega avta pa ?e 10 let ma in 160 000 km (kao).

Hvala vsem za odgovore!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LP B

 

Pozdravljeni!

Jaz sem ravno kupu Mazdo Xedos 9 2.5 V6 pa me mal zanimajo va?a mnenja o tem avtomobilu, ker ga niti pribli?no ?e ne poznam.

?lo pa je za menjavo Audi a4 za Mazdo, ker sm rabu mal dnarja pol pa tko pride.

U glavnem zdej sm pa kr mal skepti?en glede tega avta pa ?e 10 let ma in 160 000 km (kao).

Hvala vsem za odgovore!

 

Najprej lepo pozdravljen,

?e je redno vzdr?evan ne bi smel imet problemov :bravo: , katero si pa kupil, tisto ki je bila na avto.netu, druga? gre pa avto s to ma?ino kot sekira po podatkih ma 0-100km/h=8,5s, poraba bo malo ve?ja tam od 9 pa do 11, ampak bo vredno kak liter ve? pla?at, tudi jaz i??em tak?en avto ampak moram svojga prej prodat, a ima avto vso opremo, tudi usnje?

 

LP B

 

Dej kak?ne slikce gor da vidmo kako zgleda?

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ni avtomatik, ne bi smelo biti problema ;) , druga?e pa mislim, da je avto kar precej udobnej?i od A4.

 

yep...

 

seveda ?e je dobro vzdr?evan... to pa vidi? in sli?i? pri vo?nji ...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo!

Evo sem ?e naletu na en problem in sicer: ne morem dat na avto neoriginalne plati??a ker so stojni vijaki prekratki.

Ma mogo?e kdo kako pametno, ugodno in hitro re?itev?

Drga? pa ne ni to una Mazda z avto neta ta je bla v eni avto prodaji full dolg zdej sem jo pa jaz nabavu. Drga? pa je ta moja bla rde?a zdej sm jo pa prebarvu na ?rno-?rno.

Med vo?njo pa ni ni? sli?at kakih nenavadnih zvokov pa tud rese in cuka mi ni? tko da sm zgleda kr dobr naletu.

Od opreme ima pa vse tudi usnje tko da glede vo?nje in opreme je dost bolj? kot audi. A4 seveda.

LP. URI

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo!

Evo sem ?e naletu na en problem in sicer: ne morem dat na avto neoriginalne plati??a ker so stojni vijaki prekratki.

Ma mogo?e kdo kako pametno, ugodno in hitro re?itev?

 

mislim da ni neke hudo hitre in ugodne re?itve, najti je treba plati??a, ki pa? grejo na ta avto, ali pa zamenjati stojne vijake (luknje/vijaki so na 5x114.3), ?e pa se te vijake kar tako zamenja, pa ne vem...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim da ni neke hudo hitre in ugodne re?itve, najti je treba plati??a, ki pa? grejo na ta avto, ali pa zamenjati stojne vijake (luknje/vijaki so na 5x114.3), ?e pa se te vijake kar tako zamenja, pa ne vem...

 

Sej u bistvu bi rad zvedu kje se de dobit te vijake ker feltne mam ?e od prej?nega avta pa nebi glih ?e enih kupoval edin ?e bi mi jih ratal zamenjat so pa OZ Racing 16" 5x112 razmak. Razmak vem da ni pravi za mazdo ampak imam une matice s plavajo?o podlo?ko
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej u bistvu bi rad zvedu kje se de dobit te vijake ker feltne mam ?e od prej?nega avta pa nebi glih ?e enih kupoval edin ?e bi mi jih ratal zamenjat so pa OZ Racing 16" 5x112 razmak. Razmak vem da ni pravi za mazdo ampak imam une matice s plavajo?o podlo?ko

 

Po mojem ne bo? mogel bor spravit ta plati??a tudi s plavajo?imi podlo?kami ne!?e se motim naj me kdo popravi.

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

114,3 na 112 z plavajo?imi maticami bi moralo it. Me pa ?udi, da bi bili vijaki prekratki :ne vem: edino ?e ima? vmes podalj?ke, ali da je centrirna luknja na plati??u premala in se ne vsede na pesto.

 

Centrirna luknja je sigurno v redu, ker smo dali pri ?panu prave obro?ke prov za te feltne in mojo mazdo.

Problem je samo v tem, da je zgleda feltna predebela, kar se da re?it z drejanjem za kar pa ne vem kaj bi to pomenil glede mo?i feltn. Najraje bi vidu, da bi kje dobil dalj?e vijake ali pa da bi te feltne lahko zamenjal za mazdine oz. za ene ki pa?ejo na mazdo od 16" pa do 18". :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O temu Ksedosu loh sam re?em da je res ladja ko ga vidi? na cesti, sicer mi je po obliki lep?i 6-ka, sam je pa tale mo?nej?i in s temi tvojimi 170 konji zna kar dobro stegnit, pa prostora ma? fuul in se ti zdi da vozi? s sabo dnevno sobo in ?e jedilnico! :D

 

Teh 160000 km pa je vpra?anje kok so realni, ampak tut ?e jih je v resnic 260000 zna bit ?ist ok ?e neki cajta!

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.