Skoči na vsebino

Hladilno pobira


Priporočeno sporočilo

Oj, kaj loh preverim, hladilno mi pobira trenutno je malo pod minimumom, posledi?no tudi webasto ven me?e.

 

?e se me?a z oljem bi najbr? opazil na pokrov?ku za dolivanje olja?

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oj, kaj loh preverim, hladilno mi pobira trenutno je malo pod minimumom, posledi?no tudi webasto ven me?e.

 

?e se me?a z oljem bi najbr? opazil na pokrov?ku za dolivanje olja?

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

O?itno nekje pu?a, sklopi webasta bi bili najbolj verjetni ker je add on, potem ?e ostalo. A se je karkoli delalo okoli webasta ali podobno.

Zaradi podnja avta pa zna biti da ne opazi? fleka. Seveda pa ni izkjlu?eno da kje drugje pu??a, da bi ?la dihtunga na glavi je malo malo verjetno.

 

Lahko pogledava ker vem kje sem priklju?eval, samo danes ne morem.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, prejle sem mogel na hitro. Ja, enkrat poleti se mi zdi da sem preverjal oz spomladi, sem videl tak flek dol po ohi?ju webasta. Ampak potem je to izginilo, tudi danes ni ni (no razen ?e je premalo hladilne) :) Je pa jajc, k se kej dost ne vidi, kje bi kapljalo, ker te?ko pride? zraven.

 

Tako da sumim da nekje kaplja ja, ker ?ez poletje pod minimum ni nikoli padla, od enega do drugega servsia jo je malce pobralo, lahko da je ?e takrat kje pu??alo. No septembra so mi v BTCju nalili polno, danes je pa pod minimumom.

 

Jutri morm kupit ta famozni FL22, ne vem pa ?e bom to kje v Kranju dobil, kolikor gledam po netu te zelene skoraj da ni. Kak euroton mogo?e?

 

Naslednji korak bi bilo pa fino odkriti vzrok. ?e slu?ajno kje hladilni sistem ne pu??a, ker imam ?e garancijo do sredine Marca.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.