Skoči na vsebino

Izgovorjava imen pri prostoro?nem telefoniranju


Odisej

Priporočeno sporočilo

definitivno ne.....voice recognition v sloven??ini ne obstaja

 

Hvala za hiter odgovor. Naivno sem upal, da ima kot so imeli ?e predpotopni telefoni mo?nost shranjenja t.i. "voice tag" kjer samo primerja kar si izrekel med u?enjem. To je imel pred 20 leti moj telefon na tipke. Oh ja ... :-(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za hiter odgovor. Naivno sem upal, da ima kot so imeli ?e predpotopni telefoni mo?nost shranjenja t.i. "voice tag" kjer samo primerja kar si izrekel med u?enjem. To je imel pred 20 leti moj telefon na tipke. Oh ja ... :-(

?e vedno lahko ti kontrolira? direktno voice dialing na telefonu, na primer preko SIRI ali podobno, kjer lahko doda? tage (wife, son...), pa bo potem ta klic preko BT ?el v avtu.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si imel pred dvajsetimi leti telefon si bil pa ?e ?omba, takrat se je pri nas komaj za?el uveljavljati GSM telefon oz je postajal po?asi dostopnej?i. Jaz sem ga imel komaj 1998 ali morda celo 1999, pa nisem bil zadnji. 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si imel pred dvajsetimi leti telefon si bil pa ?e ?omba, takrat se je pri nas komaj za?el uveljavljati GSM telefon oz je postajal po?asi dostopnej?i. Jaz sem ga imel komaj 1998 ali morda celo 1999, pa nisem bil zadnji. 

 

OK, tudi ?e je kak?no leto manj (nisem ?el gledat koledarja), poanta je drugje, a ne?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da se ne bom ponavljal (sem ?e uporabil iskanje po temah) ... ali lahko v novi M3 "registriram" imena tako kot se izgovarjajo pri nas, ker pa? ni Johnov ipd. da lahko re?em npr. "call Matic" ipd. Vse sem preiskal, pa ne najdem.

 

Lep pozdrav

 

Ne, ampak ?e gre? na kontakt lahko re?e? "say the name" ali nekaj podobnega in ti izgovori ime tako kot ga on ho?e sli?ati. Mal glupo, sam vseeno je precej bolj varno re? "call matik" kot pa se prckati po menijih med vo?njo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.