Skoči na vsebino

Mazda 323f


krofl

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Moj prvi post na tem forumu :bravo:

 

Zanima me nekaj stvari okrog Mazda 323f (tiste,ki se ji lu?i odpirajo) ne vem pa? to?nega modela.

Ker bom ?ez manj kot 6 mesecel kupoval avto,me zanima nekaj stvari,saj je omenjena mazda kandidat za mojo gara?o.

 

1. Kater model priporo?ate,kak?ne so posebnosti itd. Gledal sem model 1.6 16V Kako se obnese motor?

2. Kak?ne so mo?nosti uvoza iz tujih dr?av?je avto ?e izpolnjeval Euro 2 norme?

 

No, zaenkrat je to to, upam pa na veliko konkretnih odgovorov!

 

Lp, Matej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobrodo?el!! :cheers:

 

1. Hja 1.6 gre ?iso dovolj. Seveda vrh ponudbe je 1.8, ki jo ima Priam (una rde?a-v podpisu jo ima) ampak, ?e bo to tvoj prvi avto bo ?e za 1.68 preve? registracije. :P Nekaj je uporabnikov z tem avtomobilom (oz biv?ih lastnikov, ?e se ne motim) in upam, da se ti bodo oglasili.

 

2. Dvomim, da je izpolnjeval Euro 2. Nujno je bilo to ?ele leta 97, takrat, ko so delali pa 323 bg pa ?e euro 1 pomoje ni bil ?ist standard. :lol: Skratka uvoz le od leta 97 naprej. ;)

 

?iw buc baw, Mazdin pozdrav! :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, hvala za odgovor!

 

Glede carine je tako,da lahko uvozi? vsak avto,ki izpolnjuje normo Euro2, se pravi, bi moral predelati izpuh in to je to.

 

Glede motorja pa: Moj stric je imel 1.9 (upam, da je pravilen podatek) z 130KM in je letela uhuhu.

 

Kak?ne posebne napake pri tem avtu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon a si kali?opkota gledov s tistim tvojim pti?jim pozdravom :ne vem:

 

ne vem zakaj te tako ta evro 2 skrbi? a si tak okoljevarstvenik?

druga?e je to tko bolj so te ?tevilke isoke ever 2,3,... ma manj mo?i pa kljub temu da ma kao ve? konjev

 

to je ?e velik ljudi jamral, pa ne tok pri avtih ampak pri kamjonih.

 

Dobrodo?el.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, hvala za odgovor!

 

Glede carine je tako,da lahko uvozi? vsak avto,ki izpolnjuje normo Euro2, se pravi, bi moral predelati izpuh in to je to.

 

Glede motorja pa: Moj stric je imel 1.9 (upam, da je pravilen podatek) z 130KM in je letela uhuhu.

 

Kak?ne posebne napake pri tem avtu?

 

Euro 2 mora podpirati ?e iz tovarne in dvomim, da bi tole uspelo. Lahko pa vpra?a? na LPP/RTI. ?e bi v Nem?iji urihtal avto in dokazal, da je izpuh ?ist ampak dvomim...

Ni 1.9 ampak 1.8 in ima ga Priam, kot sem rekel. Je pa mislim, da malo ?ez 1800 ccm in zato ga nekje (poglej autoscout.de) ozna?ijo z 1.9 saj pade ?e v to registracijo. :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj saj, to sem imel v mislih. ?e ni Euro2, bi jo predelal...Za Mazdo ne vem, pri BMW e30 pa pride ta predelava malo ?ez 100 EUR, tako da, ?e velja za Mazdo isto, se bo spla?alo tam kaj uzeti, saj je izbira proti na?em trgu :bravo:

 

No, potem je imel to 1.8 16V in je bla prava Pocket Rocket! :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Krofl sej nekje pise 1.8 nekje 1.9, ima itak 1840 ccm, kar pomen da je loh magari 1.9! .))

 

Drgac pa mam glih jz to zadevco in sm ful zadovoljen, sem pa tut se pogovarju z lastniki 1.6 motorjev in ima za razliko od moje bistveno nizjo porabo (cca 7l al pa manj)

 

Ce ti je tut oblika vsec, pol GO 4 IT!

 

Iz tujine pa je ne prpelat, ker jih je tut pr nas dovolj! :))

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja...na avto.net se jih bol mal prodaja...

Mazda Tale deluje zelo lepa...Sam ni mi jasno a je res samo 170 ksit vredna?

 

Pozdravljen Krofl.Jaz imam Mazdo 323f 1.6 16v ?e dve leti pije mi okoli 7litrov naredil sem ?e par servisov(rednih) ima 200.000km prevo?enih in mi ni niti najmanj ?al da sem jo kupil.Vse kar sem menjal na njej so bile 4 ?arnice ki mi zelo rade "crkujejo".To Mazdico ki si si jo ogledal je zelo lepa in mislim da ti bo pisana na ko?o.Edino kar me moti na njej in moji (isto bele barve) je to da se hitro uma?e :D

Druga?e pa so Mazde itak zakon :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Kemija sploh ni tako zelo slaba.   Fosfor, Uran, Silicij, Kalij, Uran, Radij, Ogljik   (P, U, Si, K, U, Ra, C)
    • Srečam v mestu sošolko iz osnovne šole. Nisva se videla že vsaj 30 let. Vprašam: - "Hojla kako si??? " - "Pa Evo... poročena.. 3 otroc.. z dedcem mava fajn posel.. super. Pa ti?" - "Ma lih na pošto grem elektro plačat..." - "OK.. pa drugače???" - "Ja drugače mi jo bodo izklopili..."
    • Dobi oče pismo iz šole: "Spoštovani. Danes smo izrekli Janezku ukor. Na tla je namreč narisal miš. Učiteljica se je splašila, padla, ter si zlomila gleženj."   Ta star odpiše: "Spoštovani. Mirno mu date lahko še en ukor. Doma je na šporhet narisal pičko. Jaz sem si opekel jajca, deda pa jezik..."
    • En kniping s spodnje strani gor, da ga ne bo videti in bo vse lepo na mestu...
    • In kaj je problem s konjenico?   Naša Mazda 5 je imela 105 kW, pa smo naredili 360.000 km - sedem potnikov in velikokrat še kamp-prikolica zadaj, pa je v Rebrnice zvleklo s 100 km/h. Taka konjenica je za ta avto nadpovprečna in povprečen uporabnik ne bo uporabil niti 3/4 tega, kar motor ponuja... Mislim, v Rebrnice zvleč sedem potnikov in kamp-prikolico s 1300 kg s hitrostjo 100 km/h - ja kaj bi pa še radi?
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.