Skoči na vsebino

2015 mazda 3 - menjava zvo?nikov


m4j3r

Priporočeno sporočilo

Ker se (meni osebno) zdi, da je kvaliteta zvoka v novi mazdi podpovpre?na, sem se odlo?il da bi jih zamenjal z aftermarket zvo?niki.

Se je ?e kdo ?el ta podvig?

Zdej, sama in?talacija se mi ne zdi preve? te?avna... Me pa zanima kak?ni zvo?niki bi pasali notri, brez kak?nih dodatnih modifikacij/oja?evalca... Torej, kak?a je izhodna mo? infortainment sistema, velikost stock zvo?nikov...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz sem razmi?ljam o podobnem projektu, saj je bil Bose prakti?no edina stvar, ki me je nagibala proti revolution opremi napram takumi. Torej imam default zvo?nike. 

Sicer mene bolj zanima koga (v okolici ljubljane/kranja) priporo?ate za izvedbo, ker se sam resni?no nimam ?asa in volje ukvarjati s tem, oz. bi predvsem rad, da je narejeno profesionalno

 

Sem pa o tem povpra?eval serviserja ?e ob nakupu avta, pa je rekel da in?talacija nebi smela bit noben problem. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej, imam navadne zvo?nike...

 

@demshy

Kolega jih je kupil tukaj, kjer so mu tudi zrihtali monta?o za dokaj ugodno ceno: http://www.caraudioempire.com ... Je bil zadovoljen.

 

Jaz osebno se raje malo sam poigram.. In?talacija ni tako te?avna, je pa potrebno izrezati default zvo?nik ven.. Torej jih uni?i?. Samo glede na kvaliteto tu ni velike ?kode.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz sem razmi?ljam o podobnem projektu, saj je bil Bose prakti?no edina stvar, ki me je nagibala proti revolution opremi napram takumi. Torej imam default zvo?nike. 

Sicer mene bolj zanima koga (v okolici ljubljane/kranja) priporo?ate za izvedbo, ker se sam resni?no nimam ?asa in volje ukvarjati s tem, oz. bi predvsem rad, da je narejeno profesionalno

 

Sem pa o tem povpra?eval serviserja ?e ob nakupu avta, pa je rekel da in?talacija nebi smela bit noben problem. 

 

 

Vprasaj pri Zgajnarju, ki ima delavnico poleg Mazda servisa v BTCju ... >> http://www.mazdaklub.si/2012/08/sound-by-bigbang-zgajnar/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.