Skoči na vsebino

dexelia dpf vs original ultra DPF


Priporočeno sporočilo

Pozdrav vsem :-)

 

Pri zadnjem servisu mazde 6 (2,2 dizel, 2015) sem opazil da so mi dali olje Mazda dexelia DPF (5w-30). Po brskanju po internetu pi?e, da je priporo?eno olje Mazda original oil ultra DPF (5w-30). Podano je celo posebej opozorilo, da se dexelie naj ne bi uporabljalo ve? pri novih 2,2 motorjih, saj lahko povzro?i po?kodbe motorja. Kaj mi svetujete naj naredim?

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pozdrav vsem :-)

 

Pri zadnjem servisu mazde 6 (2,2 dizel, 2015) sem opazil da so mi dali olje Mazda dexelia DPF (5w-30). Po brskanju po internetu pi?e, da je priporo?eno olje Mazda original oil ultra DPF (5w-30). Podano je celo posebej opozorilo, da se dexelie naj ne bi uporabljalo ve? pri novih 2,2 motorjih, saj lahko povzro?i po?kodbe motorja. Kaj mi svetujete naj naredim?

 

lp

Lahko da so se zatipkali? Si kej vprasal?

 

Poslano z mojega STF-L09 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.