Skoči na vsebino

Mazda Premacy


skery

Priporočeno sporočilo

Imam mo?nost kupit Mazdo Premacy 1.8 letnik 2001 s prevo?enimi 75000km.

Avto je srednje ohranjen (odrgnine, praskice s parkiri??, ki niso sanirane),

redno servisiran, ni bil razbit in poznam lastnika.

Zanimajo me va?e izku?nje s Premacyji.

Vzdr?ljivost, cene servisov in tudi kolk je taka Mazda sedaj vredna.

Za odgovore se vam najlep?e zahvaljujem.

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam mo?nost kupit Mazdo Premacy 1.8 letnik 2001 s prevo?enimi 75000km.

Avto je srednje ohranjen (odrgnine, praskice s parkiri??, ki niso sanirane),

redno servisiran, ni bil razbit in poznam lastnika.

Zanimajo me va?e izku?nje s Premacyji.

Vzdr?ljivost, cene servisov in tudi kolk je taka Mazda sedaj vredna.

Za odgovore se vam najlep?e zahvaljujem.

lp

 

Sicer mam dizla,ampak par stvari ti tudi lahko povem;moj Premacy je letnik 2003, prevo?enih imam cca. 50.000 km;zadovoljen sem bolj tako,tako...ve?ni problem Premacy-jev so sprednji sede?i, ?e posebej voznikov sede?,ki 'ple?e' oz. se pomika levo desno, ?kripanje plastike pozimi, ob?asni zvoki iz motorja..Sede?e so mi v tretjem poizkusu kon?no porihtali,upam,da bodo zdaj mirovali.Drga? se pelje zelo dobro, lega na cesti je odli?na, sam ob?utek kaj se dogaja z avtom tudi, prostornost in prilagodljivost je tudi super,meni je zelo v?e?,da ne sedi? preve? visoko, prav tako se mi dopade pozicija volana.Kak?nih posebnih stro?kov ?e nisem imel,ker je ?e pod garancijo, servisi so dragi, pametnega serviserja je tudi te?ko najti;jaz ga servisiram pri AS Velenje,kjer so kr ok,pa tudi potrudijo se kar dovolj;cene servisov so pravo odiranje, recimo za navadni servis na 45.000 km in menjavo zavornih plo??oc sem pla?al cca. 80.000 SIT;plo??ice so stale 27.000 SIT;zanimivo pa je to,da so mi ra?unali tudi zamenjavo plo??ic 3000 SIT, ?eprav so plo??ice ?e meli zmontirane dol in ?e bi ble ok bi jih verjetno tudi nazaj zmontirali. Paziti mora? tudi na rjavenje,meni recimo rjavijo zadnji blatniki na notranji strani, volanski mehanizem v mrzlih dnevih rad poka (preverjeno na treh Premacy-jih,od tega sva dva tukaj na forumu), upam,da bomo te stvari re?ili preden bo konec garancije. Kaj bo pa potem pa ne vem.

Kolko je vredna ne bi vedel,ampak na?eloma Mazde dokaj izgubijo na vrednosti.

That's about it.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.