Skoči na vsebino

Mazda zoom-zoom zopet!


komar

Priporočeno sporočilo

Moja Mazdica se je v?eraj (kon?no) sre?no vrnila domov!

Prede kot urica....fijuuuu :bravo:

Lepo se je odpo?ila in sedaj zoom-zoom!

Popravilo je velikodu?no "?astila" Mazda (kakor se za tak?no znamko tudi spodobi) - o?itno ni vsem vseeno za dobro ime firme! :bravo:

Kakorkoli, popravljeno in porihtano kot je treba (sicer je malo trajalo!)! :rispekt:

Upam, da bo naslednjih 100.000 km zopet predla brez problemov!

 

:cheers::cheers::cheers:

 

P.S.: VUK - bom moral sedaj dat za pija?o (?e prej pa si vseeno ti na vrsti)! :mi pijemoo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

P.S.: VUK - bom moral sedaj dat za pija?o (?e prej pa si vseeno ti na vrsti)! :mi pijemoo:

 

Samo,da si dobo avto nazaj in da je blo brezpla?no.

He,he...sploh ni panike...prva runda moja,druga tvoja,tretja moja ....in tako dalje.... :mi pijemoo: Edino cajt bo treba najt... :ne vem: Upam da kmalu.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo,da si dobo avto nazaj in da je blo brezpla?no.

He,he...sploh ni panike...prva runda moja,druga tvoja,tretja moja ....in tako dalje.... :mi pijemoo: Edino cajt bo treba najt... :ne vem: Upam da kmalu.

lp vuk

 

 

 

Ej sam pol sem ?e jest na vrsti...... Vukson ?asti PRVI!!!

:hohoho:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma neeeeee kaka pijaca....jaz sem mislil o zoom zoomu :D (heh not)

 

 

Trenutno se sice zoom-zoom-a bolj slabo - pa ni motor kriv- so traktor gume na avteku - Labi bo to firmo poznal - "LASSA" - pa sploh niso tako slabe, kot sem se bal...hekhmmmmm!??? :rispekt:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@David & Labi - pridita kaj v MB, recimo na smu?anje, pa tudi :mi pijemoo: ali :pepsi: ni problem;edino najavite se prej,da rezerviram zadostno koli?ino :vino:

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutno se sice zoom-zoom-a bolj slabo - pa ni motor kriv- so traktor gume na avteku - Labi bo to firmo poznal - "LASSA" - pa sploh niso tako slabe, kot sem se bal...hekhmmmmm!??? :rispekt:

 

LAStik SAnayi hehe odkar jih je kupil bridgestone so boljse (ocitno)...prej so ble v rangu tigar ali trayal.

 

@vuk: ko bom v MB definitvno se moramo dobiti na :vino: ali :pepsi:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@David & Labi - pridita kaj v MB, recimo na smu?anje, pa tudi :mi pijemoo: ali :pepsi: ni problem;edino najavite se prej,da rezerviram zadostno koli?ino :vino:

lp vuk

 

Vukson...jest se ?e pripravljam da pridem...sam da pohorje za?ibajo pa da tomson za?ne smu?at.....

 

 

Pa David mora ku?ka zraven pripeljat, druga?e ga bo moja Kaja bum-bum ... :ouje:

 

 

Evo tomi...?e erosa navadim smu?am v 1 mescu pol pride z mano,,,,,, :bravo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super da ima? spet avtek, kaj pa je bilo vse narobe (bolj podrobno), in od kod vijak ?e mogo?e ve? pa kaj so ti vse menjali, ?e bi lahko malo prosim opisal in razlo?il zadevo..? :cheers:

 

 

psst... vendar !

 

 

ne okrog govort.. :P

 

mazda je nepokvarljiva, zato ji take govorice lahko ?kodijo :P

 

 

:D :D :D :D :D

 

@KOmar: zakon je zoomat alI ? :) glavno da se ti spet vozi?, pa da nisi mel te?av z dolarji :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

psst... vendar !

ne okrog govort.. :P

 

mazda je nepokvarljiva, zato ji take govorice lahko ?kodijo :P

:D :D :D :D :D

 

 

 

 

Jap, pod tole se moram definitivno podpisat - sorry Mazda323 - lahko pa na PM, ?e vztraja?! ?zmeden?sramezljiv

 

:cheers:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uuu Tomi - podkupljen... kar povej kolk so ti pla?al, da ne bo? okrog govoru? ;)

 

 

 

 

OK zdaj pa zares, ?e slu?ajno kaj ve? bi te res prosil za kak?en dodaten info - lahko tud na PM, ?e ti ni prete?ko.... tnx

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, kako vas matra....pa saj bi mene tudi....sicer pa sem v grobem napisal v postu tukaj:

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=1397

 

objava #14!

 

Kaj ve? pa raje ne bi razglabljal - ni vredno zgubljat besede - glavno za avtek zoom-zoom-a zopet!! :bravo:

 

Podkupnine, pa ?al ni bilo; gro?enj pa na sre?o tudi ne!

V osnovi je vse teklo OK, razen, da je trajalo celo ve?nost - pa nadomestno vozilo bi ras lahko ponudli - ?e zaradi dobrega imena????!!!!

Mogo?e pa drugi? - hehehe :vesel:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.