Skoči na vsebino

Zagreb autoshow


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil vceraj; kratki vtisi:

 

Pozitivna presenecenja:

-novi touareg; lep,hud. Zopet konkretno bolje izpadel od q7.

-mitsubishi eclipse cross;zelo zanimiva zadevA,super obcutek v notranjosti,ravno prav velik. Edino videz zadka me ne preprica.

-nova impreza in xv... to bi mene imelo....

-hyundai kona.... simpaticen mali suv.nisem fan takih vozil,ampak tole je prav frajersko.

-mazda3 je ?e zmeraj meni najljubsi avto tega segmenta, v katerem sem sedel.

-micra in swift delujeta zelo vsecno,sploh znotraj. Je pa micra predraga.

-bmw x2... preprosto hud,ne prevelik.

 

Negativna presenecenja:

-t roc; plastik fantastik

-razstavljena mx5ka v 2barvni be? notranjosti... skrunitev miate.

-c4 cactus... avto, ki je nastal kot nizkocenovnik in idejni naslednij spacka in ni nikoli bil nizkocenovnik, je pa vsaj bil frajerski oz.je razdvajal mnenja (kar je bil namen), je zdaj postal nefrajerski zastarel, kao nadomestek c4ke z nekonkurencno ceno,za to kar ponuja in niti slucajno ni zmozen konkurirat meganu&co.

-ibiza...notranjost kot plasticni loncek.

-fiesta...ogabna zunaj. Skoraj tako kot opel crosland x.

-avensis,auris,verso.... nujno rabijo novo izdanje.

-ceprav sem fan Volva,mi je xc40 zadaj s strani ogaben

Tokrat sem malo ze oko na izbiro novega avta cez par let... moje zahteve (nizka cena,cimmanj navlake,neobremenjenost z videzom in imidzem, ter raje dati par jurjev za bicikla in dopuste 2x na leto), lricakovano izpolnjujeta zgolj citroen c-elysee ter sandero/logan mcv.

 

V neposredni primerjavi osnovnega citroena in osnovne dacie mi je neprimerno boljsi vtis pustila dacia in to za jurja eurou manj, s ceno krepko pod 10jurji.

 

In zanimivo; logan mcv 1,5dci v izvedbi stepway z kamero,navi ipd.... za 15jurjev je cisto simpaticna zadeva. Vrnitev 10let nazaj,ko smo se cisto veselo in ponosno peljali naokoli z raznimi golf5,predprejsnjimi astrami ipd...

 

Sicer pa sam event... zalost. Nerainteresirani razstavljalci,zdolgocasene hostese,marsikje prasne armaturke, v isti hali opel nabija hr rock, suzuki 10m stran pa house.... in kamorkoli pogledas stojnice z smrdecim fast foodom, svinjak po tleh...

 

Slovenski salon je bil za vsaj 2razreda bolj simpaticen.

 

Skoda,da ni bilo kie (z novim ceedom npr.in stingerjem) ter fiata,da bi dvoboju citroena in dacie dodal ?e tipa...

 

Aja...razumem, da zaklepajo avte,ki stanejo nad 80t eur,ampak zaklenjena impreza.... wtf??

 

In zakaj pri 3pm je bil novi berlingo ograjen?? Eden izmed vecjih razlogov mojega obiska salonA.

 

Skupna ocena 2/5, medtem,ko bi lj brez dvoma dal 4/5.

 

Ampak...bolje to kot ni?... mi ?e tega nimamo...

 

Tezko je ?okirati in presenetiti javnost v casu interneta,ceprav timing tik za Zenevo ima zagreb ravno taprav...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e gleda? v tej smeri potem ti predlagam suzuki vitaro. Becinar 1.4 turbo, nevpadljiv, ima vse. za res pameten denar

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e gleda? v tej smeri potem ti predlagam suzuki vitaro. Becinar 1.4 turbo, nevpadljiv, ima vse. za res pameten denar

Ne potrebujem 4x4, kupovati "terenca"z 4x2 pa ni moj nacin... sicer pa,sem prav primerjal novega dusterja z vitaro. Da je duster prostornejsi ni presenecenje, je pa notranjost presenetljivo prijetnejsa in daje obcutek boljse kompaktnosti v dacii.

 

Ce ze suzuki, potem raje sx4 , ki je tudi 4x4, kdor ga pac potrebuje tistih 5dni na leto,ostalih 360dni pa ima normalen avto.

 

Ampak, ja... vitara je kul. Koncno nek avto, ki je preprost,voznisko usmerjen in ne razni pi.kasti c3aircrosserji,kjer samo gledas kdaj bo hello kitty skocila ven iz predala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

res je.

 

Samo take s platneno streho ne bo ve?, to je BIL AVTO ZA DU?O!

SUZUKIVitaraCabrio-2204_2.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.