Skoči na vsebino

Spoiler


Mala

Priporočeno sporočilo

No kon?no sem dobila pobarvan spoiler. In ?e takoj zjutraj sem ga zmontirala.

 

Zdaj pa sledijo naslednji projekti

Temnenje stekel, konec poletja ni?anje ...

Za prvi avto sem zelo zadovoljna saj ni mam nobenih te?av za enkrat. Redni servisi in avto dela ko urca.

 

Lep son?en pozdrav

Zoom zoom

Mala

aa56b8448bed6129364453e44ce338da.jpg6cba1ca58bc5593b872c4ba04ab02cde.jpgafa501820e9daa8e4b6f40538930c4fb.jpg

 

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe feltne pa iz prejsne modre sestice :P. Kje si pa dobila spoiler za stiri vratno ? Super izgleda :prstgor:

moj jih je obdrzu od svoje 6 in so mi prov lepe nimam kej rect. Spoiler je pa moj na odpadi na vranskem najdu edin tm so rekl da ga majo pa ga je letu iskat hehe

 

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne jih samo na max. zatemnit. Jest sem svojo biuso 6ko zatemnil na max. pa mi je bilo kasneje malo zal. Problem je ker sprednjih nemores zatemniti in potem ni nekega prehoda. Zadnje sipe na max. Sprednje pa cisto nic in potem malo cudno izpade.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne jih samo na max. zatemnit. Jest sem svojo biuso 6ko zatemnil na max. pa mi je bilo kasneje malo zal. Problem je ker sprednjih nemores zatemniti in potem ni nekega prehoda. Zadnje sipe na max. Sprednje pa cisto nic in potem malo cudno izpade.

Zmenjeno

 

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.