Skoči na vsebino

Torque PID za senzorje tlaka v gumah


Priporočeno sporočilo

Ima mogo?e kdo PID-e za Torque za originalne senzorje za nadzor tlaka v gumah. Nekaj sem na?el na netu vendar mi nobeden ne dela. V Forscanu mi sicer poka?e pritisk, temperaturo in napolnjenost baterije senzorja v vsaki gumi, vendar bi rad da mi prikazuje v Torque ker mam na radiju pol vklopljen prikaz vseh podatkov avta.

?e ima kdo mo?nost sprobat pri sebi, so tu podatki PID za Mazdo 3 L.2010-2013. Na moji Mazdi 6 L.2008 ne deluje, ?eprav so senzorji verjetno enaki.

 

Pritisk v gumah

Name: Wheel 1 pressure

Short Name: W1 Press

PID: 222A05

Equation: ((A*1373)/1000)/100

Min: 0.0

Max: 3.5

Units: bar

Header: 720

Note: za vsako naslednjo gumo so podatki enaki razen podatka PID: 222A06 (guma 2), 222A07 (guma 3), 222A08 (guma 4)

 

Temperatura gume

Name: Wheel 1 Temperature

Short Name: W1 Temp

PID: 222A0A

Equation: A-50

Min: -50

Max: 205

Units: ?C

Header: 720

Note: vsi podatki so enaki razen podatka PID: 222A0B (guma 2), 222A0C (guma 3), 222A0D (guma 4)

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.