Skoči na vsebino

?elja Dedku Mrazu


Hrdzo

Priporočeno sporočilo

Pa ?e moja skromna ?eljica+neomejena koli?ina bencina :bravo:

 

Objavljena slika

Pa tegale se tudi nebi branu ?e pride zravn avta

 

Objavljena slika

 

Kon?no eden z okusom (in ?eljami) po moji meri!!!! Merim pa seveda na drugo slikico - hehehe :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole bi bilo najbolj?e darilo!

 

Leta 2006 mora pasti vsaj en Mazda piknik

 

Ja sej teli ?evapi pa fuzbal al mogo?e ?e kej, to bi bla majka, upam d bo kej iz tega! Ker mora bit na sre?anju ?e kej ve? kot samo ogledovanje pleha in zmrzovanje zunaj in trpet ?ejo! :pepsi:

 

Tale dedek pa naj prnese karkol (dobrega), samo naj ne prinese ?e dodatnega MRAZA! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobri ste, jaz bom crkno od smeha, piknik, fuzbal, sre?anja.... :hohoho::hohoho:

Bo bo ja, samo mazda tako mora bit zunaj zrihtana da jo saj pogledate..., zato pa ?evap?i?i, kdaj bo to??? Ni ?e bil ta piknik, aja seveda ni bil ?e pa sem samo bral da bo! jooj sem zme?an :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobri ste, jaz bom crkno od smeha, piknik, fuzbal, sre?anja.... :hohoho::hohoho:

Bo bo ja, samo mazda tako mora bit zunaj zrihtana da jo saj pogledate..., zato pa ?evap?i?i, kdaj bo to??? Ni ?e bil ta piknik, aja seveda ni bil ?e pa sem samo bral da bo! jooj sem zme?an :P

 

bo? vidu slike, vkolikor ?e pa? ne bo? na njih! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole bi bilo najbolj?e darilo!

 

Leta 2006 mora pasti vsaj en Mazda piknik

 

 

Js posodim ozvo?enje. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo kaj mi je prinesu:

 

Par, 6 mesecev sta pa stara. K***a ?e ne znata re?t. :P Mazda tut ?e ne. :D

post-285-1135282347.jpg

Mare, sem v Big Bangu kupu unga za big Bucks. Ni mi ?al. Samo na za?etku sem ?e slab?e vozu zdaj se ?e privajam. :bravo: Oprijem ma tolk hud, da bi ga kar v avto dal.

 

Skratka, ?e bom malo manj na forumu veste kje sem. Al u?im papige govorit al pa vozim GT4 in GT3. :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.