Skoči na vsebino

Osvetlitev AT menjalnika m6 2014


Priporočeno sporočilo

Kot je razvidno iz naslova mi je pregorela ?arni?ka za osvetlitev brzin pri at menjalniku. Zanima me ?e kdo ve 100% kaka ?arnica je notri(w5w?). Ne bi rad razdiral konzole dokler jo ne kupim. Pa ?e to ali lahko brez problema menjam kar z led ?arni?ko?

 

Hvala za odgovore.

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem jo menjal letos v za?etku leta. Oznaka je T5 12V  1,2W ( za tako z ?arilno nitko)

Sam sem vgradil LED izvedbo

ebay link:

 https://www.ebay.com/itm/4-x-T5-3-LED-3528-SMD-Auto-Dash-Board-Bulb-Car-lamp-DC-12V-White-Light-B8R2/192419278914?epid=920743689&hash=item2ccd153042:g:hZ4AAOSwkvFaUDRK

 

?e link ne bo deloval vpi?i v ebay iskalno polje:    4 x T5 3 LED 3528 SMD Auto Dash Board Bulb

 

Ali zadeva sveti preizkusi ?e preden sestavi? vse nazaj. Namre? va?na je polariteta in mo?no je, da bo? moral LED ?arnico

obrniti za 180 stopinj, da bo svetila

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko vpises samo t5 led namrec 3528 pomeni samo sirina in dolzina led chipov... imas pa velik opcij.

Drgac jih imas pa tudi tukaj...sicer je cena malo drazja, ampak jih dobis v roku treh dneh

 

https://www.superstrela.com/catalogsearch/result/?form_key=FQaVVOEbZye5VqMb&q=t5

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tiste z mojega linka so po mojem mnenju bolj?e. Imajo tri ledice in vsaka sveti v svojo smer.

Usmerjenost svetlobe je bolj podobna usmerjenosti svetlobe obi?ajne ?arnice T5

Tele z mimovrste imajo verjetno preve? usmerjeno svetlobo. Govorim na pamet, bi moral probat.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 mesecev kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.