Skoči na vsebino

Mazda CX-7


roma

Priporočeno sporočilo

  • 4 meseci kasneje...
  • Odgovori 172
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

A je ?e znano kdaj se za?ne prodaja v Slo.?

 

Prodaja se je ?e za?ela :)

 

Preizkusna vozila za trgovce so ?e naro?ena s predvideno dobavo avgust, prve dobave vozil najhitrej?ih kupcev so pa ?e oktobra na planu.

 

?e cenik:

 

CX-7 Challenge - 31.300?

CX-7 Revolution - 34.500?

CX-7 Revolution SD - 35.400?

 

Ve? o vozilu: http://slo.cx-7order.com/

 

Lep pozdrav!

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako recimo si sedaj lahko skoraj vsak privo??i RX-8...

 

Kupi??? :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oja,pa dvomim! :P;)

 

Velika napaka - moja spravi mojo 6-ko na povpre?no porabo 12 in ve? litrov, pa je 1,8 motor (misli, da je Hamilton :bravo: ) - in Labi pravi, da sem jaz divjak :whatever:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

misli, da je Hamilton :bravo:

 

He he,dokler samo misli,da je Hamilton ?e gre,ko bo vozla ko on bo? bol trpel! :hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prodaja se je ?e za?ela :)

 

Preizkusna vozila za trgovce so ?e naro?ena s predvideno dobavo avgust, prve dobave vozil najhitrej?ih kupcev so pa ?e oktobra na planu.

 

?e cenik:

 

CX-7 Challenge - 31.300?

CX-7 Revolution - 34.500?

CX-7 Revolution SD - 35.400?

 

Ve? o vozilu: http://slo.cx-7order.com/

 

Lep pozdrav!

 

kak?na pa je razlika med CX-7 Revolution in CX-7 Revolution SD? razen v ceni? kje so obljubljeni popusti?!

mi lahko prosim ?e kaj ve? pove? o novi M6, katera pride drugo leto - bo kaj ve? opreme itd.

lp

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kak?na pa je razlika med CX-7 Revolution in CX-7 Revolution SD? razen v ceni? kje so obljubljeni popusti?!

mi lahko prosim ?e kaj ve? pove? o novi M6, katera pride drugo leto - bo kaj ve? opreme itd.

lp

 

SD = Schiebedach, torej stre?no okno. Opremo Revolution se da dobiti z ali brez tega. O kak?nih popustih me spra?uje? :blink: ? Vozilo ?e niti ni pri nas, tako da Akcije za to vozilo ni za pri?akovati :D

 

O novi M6 pa ?al ?e ni nobenih podatkov o opremljenosti. Praviloma pa ja, serijske opremljenosti se z vsakim izidom novega modela ponavadi pove?ujejo.

 

Lep pozdrav!

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SD = Schiebedach, torej stre?no okno. Opremo Revolution se da dobiti z ali brez tega. O kak?nih popustih me spra?uje? :blink: ? Vozilo ?e niti ni pri nas, tako da Akcije za to vozilo ni za pri?akovati :D

 

O novi M6 pa ?al ?e ni nobenih podatkov o opremljenosti. Praviloma pa ja, serijske opremljenosti se z vsakim izidom novega modela ponavadi pove?ujejo.

 

Lep pozdrav!

 

npr. popusti ?e v prednaro?ilu

je pa ?e nekaj, kar me hudo, hudo moti :(

zakaj so CX-7 za evropski trg tako zelo iznakazili: spremenili so podvozje, krmilni mehanizem, vzmetenje, zavorni sistem in celo izolacijski material za prepre?evanje hrupa v notranjosti, spremembe so tudi v elektronskih pomagalih - po doma?e povedano, avto za evropski trg je tretjino druga?en (emitacija) od tiskega, ki se prodaja na Japonskem in v Ameriki - ?e sama oblika je mote?a, (bolj je podoben limuzini, kot pa d?ipu), zakaj za Evropo vedno nekaj slab?ega, zakaj enkrat ne kaj bolj?ega ali pa enako za vse?

 

ps. se da naro?iti tudi originalnega?

lp

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To se ?isto strinjam da je evropa zmeraj zanemarjena?! Samo tako je od negdaj pa nevem zakaj? :angry:

 

smo v 21. stoletju in mislim da je ?e skrajni ?as za spremembe, evropski kupci so tudi ?edalje bolj zahtevni in ?e tega japonci ?e ne bodo uvideli - bodo prej ali slej ?utili posledice - konkurenca pa je tudi v evropi ?edalje ve?ja...
IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

smo v 21. stoletju in mislim da je ?e skrajni ?as za spremembe, evropski kupci so tudi ?edalje bolj zahtevni in ?e tega japonci ?e ne bodo uvideli - bodo prej ali slej ?utili posledice - konkurenca pa je tudi v evropi ?edalje ve?ja...

 

sam tole pa glih ne dr?i 100%, saj bele?ijo japonske znamke zadnjih par let konstantno ve?anje prodaje v Evropi.........samo poglejte Toyoto, ki je letos postala koncern z najve? prodanimi avtomobili letno na svetu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo poglejte Toyoto, ki je letos postala koncern z najve? prodanimi avtomobili letno na svetu!

 

Pa ne zaradi prodaje v Evropi ... Objavljena slika

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.