Skoči na vsebino

Mazda CX-7


roma

Priporočeno sporočilo

V?eraj kon?no videla v ?ivo ?zmeden?

 

Stroj je :rispekt: ni kaj! Vozne lastnosti RX-8 spakirane v cestnega terenca. Hottt :ouje:

Vozilo iz Levrkusen je ledeno modre barve in mu zelo zelo pa?e ;)

 

Komaj ?akam prvo slovensko dobavo!

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 172
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

V?eraj kon?no videla v ?ivo ?zmeden?

 

Stroj je :rispekt: ni kaj! Vozne lastnosti RX-8 spakirane v cestnega terenca. Hottt :ouje:

Vozilo iz Levrkusen je ledeno modre barve in mu zelo zelo pa?e ;)

 

Komaj ?akam prvo slovensko dobavo!

 

Enega meni, mal za reklamo...??? :jupiii:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Niti ne, ?al :(

 

Ampak vsi upamo, da bo kmalu :danzoman:

Stranke zdaj ?al ?e naro?ujejo za december/januar :ne vem: , do takrat so razprodani.

 

Je pa noro dober avto, pa ?e ta ledena modra barva mu hudo dobro pa?e! :bravo:

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

gledam da ma spredaj kar nekaj podobnosti z na?o 5ko :bravo: sm mogo mal bol pogledat ker drga? bi pa zame?u :P zadek je pa dolgo?asen <_< vsaj meni :D lu?i ma pa take ko seatovi novi modeli :blink: vsi lu?ke ob strani :ne vem: druga?e pa NICE :bravo:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Sedmic pa ?e vedni ni :(

 

oooo... pa so :)

 

danes sedel v njej, pretipal pre?nofal pregledal...

 

kupil.....

 

 

...je pa ?e nisem... ker financminister ne sodeluje :)

 

 

avto je BOMBA !

 

en 200KM dizel, pa bo rulez :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Kaalman, tako si rekel avto je resni?no BOMBA od BoomBe pelje? se kot, sedi? kot..., o vo?nji pa raje nebi, ker mi majnkajo besede.... Preve? sem se ga navadil ker sem se predolgo z njim vozil po prelepi Murski Soboti..... Res super avtek, meni osebno, kak?na ergonomija pa...pospe?ki... :hohoho::bravo::ouje:

 

Nova dvojka pa je tudi lu?kana za peljat.... :D

post-16-1192215486_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SD = Schiebedach, torej stre?no okno. Opremo Revolution se da dobiti z ali brez tega. O kak?nih popustih me spra?uje? :blink: ? Vozilo ?e niti ni pri nas, tako da Akcije za to vozilo ni za pri?akovati :D

 

O novi M6 pa ?al ?e ni nobenih podatkov o opremljenosti. Praviloma pa ja, serijske opremljenosti se z vsakim izidom novega modela ponavadi pove?ujejo.

 

Lep pozdrav!

 

OI popusti so vedno bili in vedno bojo sploh ?e si ?e nekaj ?asa stalen kupec mazde....recimo samo za pred naro?ilo dobi? popust (jest sm ga za Mazdo 2 dobu 300E k sm ga prej naro?u) neki je sam ni pa da bi lih dol padu...bom pa pra?ov kolega kolk je dobu negov fotr k je ?e naro?u CX 7 DIZEL!!!! ja pa ponavadi tako dra?i avto je ve? popusta je seveda v prednaro?ilu potem pa je odvisno od samega servisa od vez in od tega koliko ?asa si ?e pri mazdi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.