Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Najbrž, saj če je ne bi bi, bi verjetno dobil ukor pred izključitvijo. In starši v šolo, pa razna vprašanja, zakaj se ne prilagajam večini, ki maha "ta staremu" z zastavico. 😉  Če pogrešam mladost? Malo. Sam sem mladost in radosti mladosti  maksimalno izkoristil, niti za eno stvar mi ni žal, ki sem jo naredil, bilo je nepozabno. A vsaka doba v življenju  ima svoje prednosti in slabosti.  Tako, da živi polno sedaj in ne živi od spominov v preteklosti. 
    • Jebemu ena črka pa taka razlika... jap prehitro sem prebral.
    • Ne, @Boss, ne poznam. Veš, med Lokovcem in Lokavcem je 30 km. In ljudi, ki živijo tam v dolini, 30 km proč od mene, res ne poznam.    Veš, Lokovec je znan po MPLjih, Lokavec pa je znan po zemeljskem plazu Slano blato. Ne vem, kaj je hujša katastrofa...               MPL = Mazdin piknik Lokovec
    • Jup, bo bolj za shrambo kot kaj drugega 
    • @Slivka ga poznaš? Mojster se je samo malo vozil pa mu je nekdo odmaknil ovinek in je ostal brez cesta. O rožnatih zajčkih in seksi čebelcah se ni hotel pogovarjat.   Voznik električnega skiroja padel in se poškodoval, hitri test na droge odklonil | 24ur.com WWW.24UR.COM Med Ajdovščino in Lokavcem se je pripetila nesreča, v kateri je voznik električnega skiroja padel in se poškodoval. Vozil je z neprilagojeno...  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.