Skoči na vsebino

Mazda 3 cd110 tx cukanje


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

pred kratkim je bil na Mazdi menjan EGR filter in glavni zavorni cilinder. Odkar je avto prišel iz servisa, mi pri cca 2000 obratih rahlo cuka (kot da bi gas na rahlo odvzel pa hitro nazaj dal). Se pa to dogaja konstantno, ko se motor segreje (cca 10min vožnje). Ko sem ga peljal nazaj, mi niso znali povedati kaj bi bilo, so mi pa dali nek dodatek za v gorivo. Dodatek sem porabil, zadeva pa še ni izginila. A se mogoče komu sanja kaj bi bilo?

 

Če kaj pomaga, na testerju javi napake P2409 in U0401.

 

Hvala za pomoč.

 

Lp, Andrej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Am, hvala za odgovor. 

 

Se pravi bi moral popravit...? 😄 Mal se lovim. 

 

A je možno, da se nastavijo kakšni parametri, ko se blokira DPF filter in se ti nastavljeni parametri "povozijo" ob menjavi EGR filtra?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.