Skoči na vsebino

Ugradnja maglenki?


Priporočeno sporočilo

Posto imam auto koji nema maglenke a htio bi si ih ugradit......sta mi je sve potrebno za to!!

Znaci popis bi isao: Maglenka 2x, prekidac 1x, 2 kg zivaca i strpljenja.....e sad sta mi jos treba???

Dal ima mozda Mazda vec sve zice propeljane od branika do armature i dal trebam kakav relej isto??

 

Zahvaljujem na konstruktivnim odgovorima!!! :cheers:

 

hrdzodr0iy2rt.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Posto imam auto koji nema maglenke a htio bi si ih ugradit......sta mi je sve potrebno za to!!

Znaci popis bi isao: Maglenka 2x, prekidac 1x, 2 kg zivaca i strpljenja.....e sad sta mi jos treba???

Dal ima mozda Mazda vec sve zice propeljane od branika do armature i dal trebam kakav relej isto??

 

Zahvaljujem na konstruktivnim odgovorima!!! :cheers:

 

100m kable, varovalke(osigura? ?) :)

pa znanje avtoelektrike

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< Imam meglenke( jedna slomljena).ako imas osigurana stakla onda i to nije problem,montirtas gore i kazes da ti je uletio kamen i dobijes novo :bravo:zice moram da pogledam kako idu

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.