Skoči na vsebino

INA-smeće a ne benzin


Priporočeno sporočilo

*ebo ih ja retardirane kretene. Idemo u Europu sa novim gorivom s manje sumpora, kvalitetom.....ma idete vi u kurac s tim a ne u europu.

Uglavnom....sinoć mi Premacy na rezervi i jutros tankam eurosuper 95 za 200kn(25l) na ini kod Slobo?tine i krenem za Sisak. U V.Gorici auto po?ne trokirat i radi kao ne na tri nego na dva cilindra, ali na vi?e gasa ide normalno, ni?, taman je bilo 8h i reko idem u Mazda Arbanas koji mi je bio usput da vide kaj je. Isprebacali i isprobali sve ?ivo i ne?ivo, ali i dalje ista stvar. Veli lik jedino kaj preostaje je to da se neki injektor za?epio ili krepao(veli da bi bio prvi slu?aj) te da bi ih bilo dobro o?istit i ispitat. Nemam vremena, jurim poslovno u Sisak, bum popodne. Popodne odem do frenda u servis kaj ima to sranje za ?i??enje injektora....jedan daje malo veću koli?inu ali nema ?anse veli da bi to smetalo. Nakraju se on sjeti i veli daj da vidimo benzin......prolije malo po podu (fleka 15-ak cm) i zapali. Svi znamo kak benzin gori......OVO je gorilo cca minutu uz oblak crnog dima i vi?e na petrolej smrdi. Uglavnom prodali su mi neki kurac a ne benzin Oti?ao momentalno po aditiv i ostatak rezervoara na Tifon es98 i sad se smirilo. Ne skroz ali skoro.

Eto malo sam se raspisao, ali morao sam. Ljut sam ko batina, ne zbog dvjesto kuna (ma vraga ne) nego ?to će gamad dobiti jo? ko zna kolko puta tih 200 kn, a ni? im nemre?.

Sad se idem vozit bezveze po gradu da potro?im to smeće :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eto malo sam se raspisao, ali morao sam. Ljut sam ko batina, ne zbog dvjesto kuna (ma vraga ne) nego ?to će gamad dobiti jo? ko zna kolko puta tih 200 kn, a ni? im nemre?.

Sad se idem vozit bezveze po gradu da potro?im to smeće :angry:

 

V Sloveniji lahko zahteva? odvzem vzorca goriva in zahteva? povra?ilo ?kode (?e ima? seveda shranjen ra?un od tankanja), ?e se izka?e, da je gorivo slabo (ne dosega predpisanih standardov). Verjetno imate podobno urejeno tudi na Hrva?kem. Vpra?anje pa seveda je, ?e se ti da s tem ukvarjat, ?e posebej v primeru, ko velike neposredne ?kode ni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

*ebo ih ja retardirane kretene. Idemo u Europu sa novim gorivom s manje sumpora, kvalitetom.....ma idete vi u kurac s tim a ne u europu.

Uglavnom....sinoć mi Premacy na rezervi i jutros tankam eurosuper 95 za 200kn(25l) na ini kod Slobo?tine i krenem za Sisak. U V.Gorici auto po?ne trokirat i radi kao ne na tri nego na dva cilindra, ali na vi?e gasa ide normalno, ni?, taman je bilo 8h i reko idem u Mazda Arbanas koji mi je bio usput da vide kaj je. Isprebacali i isprobali sve ?ivo i ne?ivo, ali i dalje ista stvar. Veli lik jedino kaj preostaje je to da se neki injektor za?epio ili krepao(veli da bi bio prvi slu?aj) te da bi ih bilo dobro o?istit i ispitat. Nemam vremena, jurim poslovno u Sisak, bum popodne. Popodne odem do frenda u servis kaj ima to sranje za ?i??enje injektora....jedan daje malo veću koli?inu ali nema ?anse veli da bi to smetalo. Nakraju se on sjeti i veli daj da vidimo benzin......prolije malo po podu (fleka 15-ak cm) i zapali. Svi znamo kak benzin gori......OVO je gorilo cca minutu uz oblak crnog dima i vi?e na petrolej smrdi. Uglavnom prodali su mi neki kurac a ne benzin Oti?ao momentalno po aditiv i ostatak rezervoara na Tifon es98 i sad se smirilo. Ne skroz ali skoro.

Eto malo sam se raspisao, ali morao sam. Ljut sam ko batina, ne zbog dvjesto kuna (ma vraga ne) nego ?to će gamad dobiti jo? ko zna kolko puta tih 200 kn, a ni? im nemre?.

Sad se idem vozit bezveze po gradu da potro?im to smeće :angry:

 

evo zbog ovakvih stvari potpuno izbegavam tankiranje u hrvatskoj (po auto putu bratstvo jedinstvo su samo inine pumpe, Tifon sam cuo da je daleko najbolji ali nije na putu), isto se desava i u sloveniji (meni se je to desilo na petrolu- osim dizela dobio sam i vodu i bonus poklon pesak)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se na Hrva?kem izogibam ?rpalk od INE,raj?i tankam na kaki drugi,?e se le da tja prit.... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tankam na INI samo kad mi rezerva svijetli vec dugo.....vecinoma na europa milu i sve 5!!

Jedamput sam natanko kod nekog privatnika (nemogu se sjetit koji je bio) i auto je bio ko mrtva krava...nije trokiro i sl ali kao da mu je 40 konjev umrlo!!

 

hrdzodr0iy2rt.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno imate podobno urejeno tudi na Hrva?kem. Vpra?anje pa seveda je, ?e se ti da s tem ukvarjat, ?e posebej v primeru, ko velike neposredne ?kode ni.

 

Je, postoji to, samo samo mi je ludnica ovih par dana i jednostavno nemam vremena , a i na kraj pameti mi nije bilo da bi moglo biti do benzina. Da smo to odmah ujutro otkrili sigurno bi reklamirao, al ovako.....

 

Ina?e, jo? se malo tepe ali ide na bolje

:)

 

2 LabiGT: Kad ide? iz Ljubljane ima? jedan Tifon kad skrene? na Zagreb Jug poslije motela Plitvice. Spusti? se s autoceste i odmah s desne strane, nemo?e? fulat. Pa ako ti se da silazit.......

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nikad, ali fakat nikad jo? nisam to?io auto na Ini, izbjegavam ju stvarno maksimalno.

 

A i o Europa Millu bi se dalo razgovarat, imao sam sranja sa uljem koje sam kupio na njihovoj benzinskoj, koje je bilo vi?e voda nego ulje.

U 2 tjedna Mazda mi je popila preko 2 litre Shell Helix plusa kupljenog na Europa millu.

Moj scientist za japance koji mi odr?ava auto je odmah uo?io da je nekak ulje rijetko i kad ga je ispustio, curilo je iz kartera ko voda.

Sad smo unutra nalili Total Kvarc i nije potro?ila ni kapi od promjene.

 

Nema za?titne folije niti plastike na kanticama od ulja i frajeri na benzinskoj preta?u, zarađuju "u fu?u" i prodaju vodu, a ne ulje, tak da pripazite i gdje i od koga kupujete ulje, ja sam skoro nahebo <_<

 

 

2 Medić: jebote, skoro svaki dan te vidim :D ju?er pred zgradom, danas u Mazdi (ak si ju ti vozio oko 12:00) u Travnom

Made in Japan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

2 Medić: jebote, skoro svaki dan te vidim :D ju?er pred zgradom, danas u Mazdi (ak si ju ti vozio oko 12:00) u Travnom

 

 

Si videl....nema di me nema! :D Je ja sam vozio, stari je jednom sjeo za volan od kad je imamo(3 mjeseca), veli da mu je Hondica(civic) veća fora pa se u njoj vozika sim-tam. Kaj će?....starci :D

 

p.s. Ovo s uljem....nemrem vjerovat :(

E idem ba? otvorit topic da vidim kakva se ulja tro?e

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sto se tice dizela..... po zadnjim istrazivanjima, INA-in eurodizel je bolji od onog OMVovog i od svih ostalih crpki....

 

Udio sumpora je ispod granice, dok je kod OMVa bio 4x veci.....

 

Samo da to nije jos jedan od "placenih" oglasa INAe :)

 

btw. ja tankam na svim crpkama i dosada moj dizel sve guta :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.