Skoči na vsebino

Neodziven info sistem v Mazdi 6


Priporočeno sporočilo

Mene je tudi motilo, to nalaganje kontaktov. Vedno, ko se usedem v avto. Sem izklopil v nastavitvah v avtu, pa je boljše. Malo se je treba čez nastavitve sprehoditi, pa preizkusiti, kaj ti najbolj ustreza za tvojo uporabo in izklopiti, kar ne rabiš.

 

Je pa tako, če grem nekam na hitro, telefona niti ne priklopim in mi dela samo preko bluetootha in tako preko Mazdinega sistema. Če sem pa dlje v avtu, potem pa ga priklopim in delam vse preko Android Auto.

Popravljeno od Agerg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem že probaval v BT nastavitvah in je vsakič ista zgodba. Imenik mi prenese, nato pa javi, da imenik ne obstaja in če ga želim ponovno prenesti. Imam pa mazdo 11/2014 letnik.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.