Prijavi
-
Zadnja sporočila
-
Meni so na 3ki in na cx-30 vedno delala brezhibno pa imam skozi vse vklopljeno le s silikonskim sprejom sem na 3ki dvakrat špricnil za motorček preventivno.... 🤗😉
-
Luka Šulić & band, proslava za Dan državnosti v Piranu, Tartinijev trg. Virtuoz, ni kaj! Na posnetku (1:19) se je začel oglašat en pes v bližini in je še Luki šlo na smeh. 😁
-
Od Mazda-si.net · Napisano
Mazda 787B Returns to Circuit de la Sarthe to Commemorate 35th Anniversary of Its Le Mans VictoryPreberi celoten članek -
https://www.avto.net/Ads/media.asp?ID=22018757 Je možno, da je bil razbit?. Smešna cena.
-
-
Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)