Skoči na vsebino

Kupovanje mazde 323f


rupart80

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 55
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

rupart80 ma ni panike :) ...sam da zve? ?im ve? informacij :bravo: Glede porabe ?e ti po pravic povem ne vem :blink: ...po moje da okol 7-9l na 100km, ker ni? ne ra?unam, pa? ko je tank prazen grem tankat in to je to :blink:

 

Sem malo pobrskal bo mobile.de in zgleda da je tale armartura http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=607790#, nova ker imajo enake tudi l. 1998. Razli?ni so pa samo gumbi za nastavitev zra?enja, tko da verjetno je bila pa tisto opcija pri nakupu, ne vem :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem malo pobrskal bo mobile.de in zgleda da je tale armartura http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=607790#, nova ker imajo enake tudi l. 1998. Razli?ni so pa samo gumbi za nastavitev zra?enja, tko da verjetno je bila pa tisto opcija pri nakupu, ne vem :blink:

 

ma podobno armaturno imam se jaz v moji mx3 92letnik :)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale rde?a, ki se prodaja, je od na?ega foruma?a, ?tajerca, ne vem zakaj ni ni? omenil... on jo je sedaj spet na originalno ''predelal'', zgleda, da se tako la?je proda, pomoje jo premalo ceni (700k?!?)

 

grega, kako fko si potem nabavil, za kolko? kake slike poka?i... jaz bom mojo prodajal ?ele drugo leto

 

Tale rde?a, ki je iz nm, je lu?na v ?ivo, samo sem videl, da je na voznikovi strani malo butnjena, ne veliko, je pa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

armature so zamenjal osmega mesca leta 97

prav tako koker znak na tej mazdi, od takrat naprej je tiz znameniti lete?i v

 

V F modelih? Oboje naenkrat?

Ker jaz imam, ?e se ne motim novej?o armaturo ampak tastar znake (hihi mogo?e ga zato ljudje zamenjujejo za Toyoto).

 

PS: ?e se ne motim tisto ni lete?i V ampak M.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V F modelih? Oboje naenkrat?

Ker jaz imam, ?e se ne motim novej?o armaturo ampak tastar znake (hihi mogo?e ga zato ljudje zamenjujejo za Toyoto).

 

PS: ?e se ne motim tisto ni lete?i V ampak M.

 

 

Ja jest sm tud ?e vidu mazdo z novej?o armaturo pa tastarim znakom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj prijatelj jo je vozil 1 leto. Pravi da je bil z avtom izredno zadovoljen. Imel je isti motor za katerega spra?uje? in pravi da ni imel problemov. res pa je, da je imel vse redne servise in pravi, da je to prakti?no vse kar je ta motor potreboval. Za zanimivost pa ti povem ? e tole: ?ez ?as je dobil slu?benega Golfa V in pravi, da se je z mazdo bolj?e peljal kot z Golfom..... Golfa pa ?e naprej preklinja..... :lol:

 

Mazdo 323 sedan 1.5 90KM 98' imamo doma. (66.000km) ?e nikoli nismo odprli pokrova motorja razen ob servisih in ob ?i??enju!!! Kupi, ne bo? razo?aran. stegne kar solidno. Provida je namerila 198km/h... :P

 

Na?e ?e nimam na ra?unalniku je pa podobna....

post-413-1141238010.jpg

post-413-1141238082.jpg

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se pa prevelike zdijo. Mi mamo pa komaj 14 colske. Sej bom kmalu slikce dal na ra?unalnik..... Samo, da fotoaparat dobim nazaj... Pa upam da mi bo kak majstr kej fotoshopu.... A bo? :unsure: Bi dal 15 col gor, pa letvico zeleno pa pol odbija?a zelenga pa.... ah pozabte spet sanjam... sramezljiv

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e zmeri nobene mazde zame.Ena srebrna se prodaja u slovenski bistrici,sam je pa mal dale? sam za hodit gledat.A jo kdo pozna?

 

Ne lahko pa grem pogledat se skoraj vsaki dan mimo vozim bom mogoce v ponedeljek ze kaj vedel :bravo: kaj to je tota na netu brez slike za 920.000sit?

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne lahko pa grem pogledat se skoraj vsaki dan mimo vozim bom mogoce v ponedeljek ze kaj vedel :bravo: kaj to je tota na netu brez slike za 920.000sit?

 

 

Ne to je ena iste barve kot tvoja(zelena in ne srebrna)srebrna je pa iz ho? in se tud prodaja,ki jo ni na netu.Ima jo ena ?enska,ki je 2 lastnica,ma 130 000km,letnik 97,?ibedah,dobro ohranjena.Dej ?e bo? slu?ajno kej zvedel mi sporo?.hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne to je ena iste barve kot tvoja(zelena in ne srebrna)srebrna je pa iz ho? in se tud prodaja,ki jo ni na netu.Ima jo ena ?enska,ki je 2 lastnica,ma 130 000km,letnik 97,?ibedah,dobro ohranjena.Dej ?e bo? slu?ajno kej zvedel mi sporo?.hvala

 

:ne vem: napisi kera zelena je prava da bom poklical

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pogledal mazdo ni tak slaba,linije stimajo,notranjost je ful ohranjena samo havba je malo bolj boga ma ful rjavih pik <_< dve kar vejki krasti,motor pa tud laufa ko urca.

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej najprej hvala ker si si vzel ?as za ogled,zdej mi pa povej se spla?a nabavit ta avto al ne,kaj prav??Pa ?e je vse ok razen haube.Kaj motor je kaj masten?Haubo bi pa ?e ?trihnu

 

To bi se ga mogo sam pogledat ce ti je vredu al ne motor ja pa malo masten tu pri vertajlerju tak kot pri vseh teh mazdah tudi pri moji samo o-ring gumico menjas pa je,saj ce nebi blo snega bi se ga dalo bojse pogledat pa se pelat,je bil pod snegom zametan smo ga se pucali <_<

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Evo sem ?el pogledat tri mazde od tega se mi je zdela ta ?e najbolj ohranjena in redno servisirana,pa ?e ma?inca je ful posko?na.Zato sem se odlo?u da jo nabavim.Problem so edino meglenke,ki niso original in ful grdo zgledajo.Aja pa ?e lita plati??a 14col moram zamenjat za ve?ja,pol pa ?e k?ne ?ipe temnit,izpuh,...?e je kak?en interesent za plati??a naj mi pove

post-370-1142773108.jpg

post-370-1142773154.jpg

post-370-1142773208.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.