Skoči na vsebino

ET pri ALU plati??ih


komar

Priporočeno sporočilo

Malo pomo?i prosim - sem sedaj vse pome?al...!!!

Kako je sedaj s tem ET-jem pri ALU felnah???

Ve?ji ET, bolj felna "ven stoji" ali obratno???

Vem, da je to nekje ?e pisalo, pa mi ni za iskat!!

Hvala :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo pomo?i prosim - sem sedaj vse pome?al...!!!

Kako je sedaj s tem ET-jem pri ALU felnah???

Ve?ji AT, bolj felna "ven stoji" ali obratno???

Vem, da je to nekje ?e pisalo, pa mi ni za iskat!!

Hvala :bravo:

 

komar da ne bom kompliciral prevec:

za mazdo 6

ce je sirina 7" potem pride v postev ET 40 do 60

7.5" ET= 45 do 55

8" ET 50-55

za sirse bo treba modificirat zadnji blatnik

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej bo 7,5 ET 55 !!!!!

Labi, kaj ve? slu?ajno koliko imajo ET te moje 17''-ke, ker na njih je na mestu, kjer pi?e ET- samo prazen prostor :ne vem:

Pa Labi - ?e vedno ?akam ... te je strah ??? hehehe :P

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej bo 7,5 ET 55 !!!!!

Labi, kaj ve? slu?ajno koliko imajo ET te moje 17''-ke, ker na njih je na mestu, kjer pi?e ET- samo prazen prostor :ne vem:

Pa Labi - ?e vedno ?akam ... te je strah ??? hehehe :P

 

te tvoje majo 7 sirino pa ET 55

mal me je res strah :ne vem:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

te tvoje majo 7 sirino pa ET 55

mal me je res strah :ne vem:

 

To ni mogo?e, ker sem moral dat pod felne distan?nike (na vsaki strani 15mm), da vsaj malo ?ir?e avto zgleda - pa je ?e vedno preve? prostora do roba blatnikov !!!!!

 

Aja, pa ni? bat, kar nekaj ponudit, pol pa bova handlala - saj to pa ja zna? - hehehe :whatever:sramezljiv

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ni mogo?e, ker sem moral dat pod felne distan?nike (na vsaki strani 15mm), da vsaj malo ?ir?e avto zgleda - pa je ?e vedno preveć prostora do roba blatnikov !!!!!

 

Aja, pa ni? bat, kar nekaj ponudit, pol pa bova handlala - saj to pa ja zna? - hehehe :whatever:sramezljiv

 

ja sej vecji ko je ET bolj noter grejo feltne...manjsi ET bolj navzven strlijo

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e mam zaj ET55 pa distan?nike 15mm in bom nove ET45 nabavil pa brez distan?nikov bodo m,anj ven ?trlele !!?? Kaj bi ?lo ET 40 ?e noter???

 

?e vedno ?akam tvojo ponudbo!?!?! :whatever:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e mam zaj ET55 pa distan?nike 15mm in bom nove ET45 nabavil pa brez distan?nikov bodo m,anj ven ?trlele !!?? Kaj bi ?lo ET 40 ?e noter???

 

?e vedno ?akam tvojo ponudbo!?!?! :whatever:

 

pri sirini 7.5 z ET-jem 40 lahko struga...(odvisno od gume, npr. good year F1 struga)

Efekt bo isti kot ET55 plus 15mm distancniki

7.5 ET45 brez distancnikov pa bo 5mm manj kot sedanja tvoja kombinacija (ET55 +15dist)

ej ponudba....ne vem

zacetna 50k plus moje??

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se zato ravno sn pra?al,ker vem da ma? 205 gume gor.... :whatever: Zato pa ti gleda tolk ven pri blatniku,he he! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dobra 2 tedna pa bo akcija.... :D

 

Ja upam.... :whatever: Samo kot ka?e vreme pri nas,ne vem ?e bomo ?e lahko ra?unali na to,da bi dali spet letne gume pa felne gor!! :( V zadnjih 2. dneh mamo spet najmanj 30 cm novega snega.... :ne vem:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poky, kaj ti si na Arehu doma ??? :P:hohoho:

 

100% :bravo: pa gume 205/50×17

 

Pa te ma? ja gume raztegjene ko frajtonarco - preve? - njet dobro - mogoće pa kepo ... :whatever::bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.