Skoči na vsebino

Za bodo?e lastnike Mazd

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

IIITAAAAK!!!!

In kaj pride veeen.... MAZDA 3!!!! :aaaaa:

 

Ja valjda.... :danzoman: in potem zoom-zoom... ?zmeden?

Papa, Tomi
Napisano

He he,ko bom mojo Mazdico menjaval za kaj ve?jega,bom ?el v tako pralnico!! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Koliko imajo drugje inflacijo ni relevantno za nas. Za nas je važno le to, kako visoko inflacijo nam je zapustil frfotajoči. Se pravi "uspehi" prejšnje vlade so: velika luknja v proračunu, nadpovprečno visoka inflacija, veliko ljudi je brez svojega zdravnika, nenormalne čakalne vrste v zdravstvu, kaos na deloviščih po vsej Sloveniji, firme selijo svoje uprave iz Slovenije, visoke cene hrane, pomanjkanje goriva na črpalkah itd, itd... Dobre stvari: da so zapustili oder.
    • Da ne bo samo @Jest piva pil ...   Še par grških ...
    • Ne ne kupujem rabljenih. Še ne vem kaj. Mogoče ostanem na azijcih ampak slabo kaže... 🙃En servis bom naredil pol pa se odločim... Na prejšnjem so vsaj matrične luči in senzor za dež pa klima normalno delali tudi po nekaj let lastništva.  Motor in podvozje je edino kar me še drži pri Mazdi. 🙂 Je pa glasnejše... Saj to so mi pisno potrdili tudi na servisu. 😑Da nimajo zadost izolacije. 🙃
    • Počak na dvig DDV - boš potem lahko kikirikal kolk visoka bo inflacija zarad tega... kr luštno bo, aja pa seveda Golob bo kriv.   Avstrija 3,7% ima skoraj enako kot Slovenija 3,8%, medtem, ko Hrčki pa 4,9%. Ja zelo velik vpliv ima očitno golob v teh dveh državah, sploh Hrčke je dobr zajebal.
    • Še en "dosežek" odhajajoče golobnjakova garniture.😉
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.