Skoči na vsebino

Spet utripajo?a zelena?


Boss

Priporočeno sporočilo

Ne vem a se norca delajo al kaj - v glavnem preberte si ta ?lanek objavljen na Siolu

 

 

Preberte si tudi takratno debato na na?em forumu o utripajo?i zeleni

 

Ne vem ampak zgleda, da imamo v tej vladi opravka z norci mi smo pa za njih testni zaj?ki :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe...sej sem vedel...isto kot je bilo z nalepkami...isti qrac...

 

kolko mislite, da zaracunajo spremembo utripanja luck na semaforjih? :)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe...sej sem vedel...isto kot je bilo z nalepkami...isti qrac...

 

kolko mislite, da zaracunajo spremembo utripanja luck na semaforjih? :)

 

verjetno ?ist isto kot so zara?unal (verjetno mal manj ker zdaj so ?e izve?bani in ute?eni v postopkih), da so odpravili me?ikanje ;)

pa sej to je ?isti biznis.... :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem se zdaj navadil na brez utripajo?e zelene, tako da sem zdaj navajen na oboje in mi je prav vseeno kaj je. samo naj povejo kako je, da bomo vedeli.

 

je pa o?itno, da je vse skupaj eo samo zmi?ljevanje, brez raziskav, simulacij, ?tudij. samo da ne bi bilo tako kot je bilo prej (pod prej?njo oblastjo) - vse je treba spremenit, dobre in slabe stvari, ponavadi potem ratajo slabe in ?e slab?e. ajoj. kje je moralna :policaj: ?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa ej.... sej gre z na?ih ?epov to.... :jupiii::danzoman:

 

:hohoho: Kva se sploh sekiramo. :ne vem:

To je res totalna bedarija. Tu gre samo za to, da en pokasira. Isto kot so se preseravali z nalepkami, ki za katere so govorili, da ne bomo rabili ve? prometne. Ja my ass!!! :angry: Samo zato, da so kasirali proizvajalci se je ?lo. Tukaj pa ?e nih?e drug bodo pa uni pokasirali, ki bodo spet preklapljali ?tevce.

 

?e mene vpra?ate so nekateri dobesedno za postrelit! Toliko za zgled bodo?im politikom.. MI NISMO SIMOV?KI! (uni liki iz iger SIM CITY kjer se lahko iz?ivlja? z davki, in podobnimi neumnostmi brez posledic)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da postopek menjave ritma semaforja ne bo preve? drag, zdaj bodo samo morali dobit strokovnjake za kavomate, da izlijejo vso predhodno nalito kavo (al mjbi red bull) v zeleno lu?ko (ker pomoje zarad tega uboga reva tok mescov ni mogla pome?iknit), zdej pa bo spet vse v redu z njo! :bravo::P

 

Druga? pa se mi zdi OBUP tole cincamarinca, enkat ja enkat ne, ?e je bila najprej to odli?na re?itev, zdej pa kar naenkrat ni ve?, prov pateti?na scena! :angry:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa se je na to Dragutinovo pobudo javil ?e moj veliki prijatelj g. ?lender (saj vsi veste kako ga imam rad?) in je spet butal neumnosti v stilu kako mi?ikajo?a zelena lu? zgleda povzro?i pri ljudeh tak efekt kot pri biku, ki zagleda rde?o zastavo.

 

?e malo karikiram, se pravi, da se nam zbudi primitivni nagon in ko zagledamo utripajo?o zeleno in podzavestno vsi po gasu, da ?im hitreje pademo v kri?i??e. Po ?lendrovih besedah je povpre?na hitrost v kri?i??ih z me?ikajo?o zeleno v trenutkih spreminjanja iz zelene do rde?e ve?ja za 20-30% kot v tistih kri?i??ih kjer ni utripajo?e zelene (od kje mu ti podatki???).

 

Na vpra?anje novinarja kaj pravi statistika glede nesre? pred in po ukinjanjem utripajo?e zelene je ?lender izjavil, da teh podatkov nima (ja fak sej res, le kako naj bi jih imel ?e je predstavnik sveta za preventivo in vzgojo v cestnem prometu, ki naj bi se ukvarjali tudi s tem a dolo?eni ukrepi zale?ejo ali ne). Takoj v naslednjem stavku pa je izjavil, da so se nesre?e v prvih dneh ukinitve zmanj?ale. A te podatke pa ima? Al pa malo nabija kr tje v tri p***e krasne, ker je take stvari te?ko preveriti, ?e nima? direktnega dostopa do podatkov.

 

 

 

?e dobro, da kdo ne izjavi, da me?ikajo?a zelena lahko spro?i epilepti?en napad. :huh:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

al pa da ?e predolgo gleda? v rumeno (ker ko ni utripajo?e zelene, je dalj?a rumena), da se ti ble??i (tako nekako, kot bi gledal v sonce). :blink:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sLOVEeeeeeeeeeeeeeeenijaaaaaaaaaaaaaaa

 

 

 

 

 

 

od kod idioti tvoji ? :blink:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meli smo,zaj trenutno ne ve?,zgleda pa da bomo spet meli ja! :P:bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Definitivno bolj?e ?e ?miga....vsaj meni osebno..... :ne vem:

 

meni tudi...ker ves, da bo zelena 3x utripnila preden bo oranzna in imas daljsi reakcijski cas...

 

zdej vsi vozijo cez oranzno in rdeco, ker niso navajeni...

 

pa se, a ni v zakonu, da ce gres z oranzno cez krizisce (ne iz krizisca), je to odvzem vozniske??

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa se, a ni v zakonu, da ce gres z oranzno cez krizisce (ne iz krizisca), je to odvzem vozniske??

 

 

 

Na-aaa ?e se ne motim je za prelet ?ez oran?no lu? zagro?ena kazen 30 k sit, za rde?o pa 60 k sit + nekaj to?k....

 

 

LP dAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na-aaa ?e se ne motim je za prelet ?ez oran?no lu? zagro?ena kazen 30 k sit, za rde?o pa 60 k sit + nekaj to?k....

LP dAvid

 

hmmm...a ni za rdeco je odvzem vozniskega od 1.1.2006

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak res, ?e bodo spet menjal prometni re?im, bo pa ?tala, ?e zdej so ljudje zbegani kt ovce ko vidjo volka: - al ustavt al peljat! <_<

 

Glih mal prej se mi je to zgodil (skoraj repriza moje edine dosedanje nesre?e), pa? ?enska spredaj pa se dost hitro pelje in ?e pospe?uje, pa zasveti rumena, bremza ko nora, jaz pa nasre?o dovolj razdalje imel, da sem ustavil, pol se mi opravi?uje kokr neki, pa sva se itak strinjala da je rumena na semaforju, no ?e bi delili kupone, vemo kdo bi biv glavni! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.